Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nővérem elverte a combját az...

Nővérem elverte a combját az ikreinek emiatt összevesztünk. Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Vendégségben voltam náluk és ott rohangáltak a gyerekei akik 4 éves fiúk már fél órát. Dobálták egymást stb. Rájuk szólt többször de semmi. Majd mindkettőjüknek odavert kettőt a combjára és bezavarta a sarokba. Én meg emiatt kiosztottam. Igazat adtok nekem?
2011. febr. 24. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
35%
Én neked adok igazat! Egy négy éves gyereket bezavarni a sarokba... Nekem nem lett volna hozzá szívem... Szerintem igenis jogod volt beleszólni, mégis csak a testvére vagy! Egy négy éves gyereknél meg teljesen normális hogy így viselkedik! Még ha eltörtek volna valamit, vagy ilyesmi... Gondolom itt a nővéredet idegesítette a randalírozás, és azét csinálta. Én az ilyet elítélem, és most lehet nekem is okoskodni...
2011. ápr. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jogilag igazad van, hiszen 2005 január 1 óta a Csjt-ben a svéd mintájú zéró tolerancia van testi fenyítés terén. Tehát azt nem lehet mondani, hogy ne lenne közöd hozzá.


Azt, hogy mennyi erő van arra, hogy a két gyerekkel bírni lehessen, az viszont bonyolultabb, hiszen lehet hogy segítségre is szüksége van az anyukának. Ezt biztos hosszabb feladat átbeszélni.

2014. júl. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!