Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vőlegényemmel összevesztünk,...

Vőlegényemmel összevesztünk, de ma nem jött meg! Lehet babánk lesz!?

Figyelt kérdés
Két éve együtt vagyunk. Eddig gyógyszerrel védekeztünk, kb egy fél éve hagytam abba. Gumival védekeztünk mind idáig. De legutóbb, megszakitási módszert alkalmaztuk, július 2.-án és 17.-én is együtt voltunk (soxor) megszakitással. Az utolsó mensim június 26-tól 27-ig tartott. A ciklus napjaim mióta nem szedek tabit, 27-28 naposak. Ma kellett volna megjönni, de semmi jele. A petefészkemnél érzek nagyon ritkán kis ideig, fura tompa érzést.Kávéról lemondtam, mert nem kivánom. tegnap óta nem eszek jól, mert "fintorgok" nincs étvágyam. De a héten mindennap annyit ettem, egésznap, mint aki sose evett. A párommal össze vesztem, tegnap óta nem beszélünk. Nem tud semmit hogy megjött e vagy sem. De nem is szólok amig biztosra nem megyek. Szerintetek meddig várjak a teszteléssel? És mennyi esélyem van hogy igy teherbe estem? Félek hogy magamra maradok, de akkor is megtartom. Köszi a válaszokat előre is.
2009. júl. 26. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Volt egy alkalom ma egy hete hogy megszédültem.
2009. júl. 26. 17:47
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj! ha már késik, ki kell, hogy mutassa... legalábbis az esetek többségében így van.
2009. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is tesztelnék.Ha tesztelsz írd meg mi volt az eredmény.Remélem kibékültök majd és lesz egy szép kis manócskátok!!!
2009. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. A holnapot még megvárom, és kedd reggel tesztelek. Remélem pozitiv lesz. :D
2009. júl. 26. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
biztos ibékültök ne aggodj, bár nem tudni mi volt a vita tárgya. de lehet a stressztöl is késik meg étvágytalanság.
2009. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ma reggel ugy ébredtem hogy ment a hasam, ami nem jellemző rám. 1 éves volt egy terhességem, de az is hasmenéssel kezdődött. szerintetek vehetem "tünetként"? És kicsit rossz a gyomrom is. mit igyak vagy egyek ilyenkor?
2009. júl. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!