Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kalandparkban felrúgott...

A kalandparkban felrúgott gyereket nem traumatizálja az, hogy nyilvánossá tették, ahogy felrúgják?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak mindig nagyon ciki, ha kiderül, hogy alulmaradt egy ilyen helyzetben.

júl. 18. 19:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19:


A megerőszakolt nők sem hibásak, mégsem szokás nyilvánosságra hozni az aktust megörökítő esetleges videofelvételeket.

júl. 20. 19:00
 22/33 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező te idióta vagy
júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
76%
Ki van takarva az arca így nem lehet felismerni, nevét nem hozták nyilvánosságra ezért maximum a közvetlen környezete fog tudni az esetről, de azok meg nyilván nem fognak egy 7 éves gyereket gúnyolni ez miatt. Pár év múlva meg amikor nő a gyerek és új emberekkel kerül kapcsolatba azok már nem fognak tudni erről.
júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
0%

Kérdező!


Nem, mert valószínűleg ez el se jut a gyerek érzelmi szintjéig (szenzoros a gyerek).


Más kérdés, hogy egy ilyen speciális nevelési igényű gyereket lehet nem kalandparkba kéne küldeni a többi egészséges gyerek közé....csak egy gondolat.


De, ha még el is jutna... nem lett a neve nyilvánosságra hozva és az arca sem.

júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy szenzoros?


Az autizmus-skálán egy fok? Aspergerről már hallottam. Ez annál enyhébb vagy súlyosabb fok?

júl. 28. 17:19
 26/33 anonim ***** válasza:
71%
Attól hogy "szenzoros" még nem bántjuk. Amúgy miért ne lehetne kalandpark a vinni őket? Ők is ugyanolyan jogokkal rendelkeznek
júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

“Attól hogy "szenzoros" még nem bántjuk.”


Szerintem erről itt nincs vita

júl. 28. 18:55
 28/33 anonim ***** válasza:

Egyik sem.

Minden autista szenzoros, de nem minden SPD-s (sensory process disorder) autista.

Az SPD pedig azt jelenti, hogy a külvilágból érkező ingereket máshogy dolgozza fel. Van alul- és túlműködés. Vannak akik a taktilis ingerekre érzékenyek, mások a hangokra...stb.

júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Szóval a kényes, elkényeztetett gyerek szinonimája. Így már értem.
júl. 28. 20:38
 30/33 A kérdező kommentje:
Kozben gyorsan utánaolvastam, látom azért nem teljesen erről van szó, elnézést!
júl. 28. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!