Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Vannak itt olyan szülők,akinek...

Vannak itt olyan szülők,akinek a gyereke extrém hisztis volt?2-3 éves korában,de kinőtte?Olyanokért hiszti,hogy nem tud valamit pl kibontani vagy nem ér el valamit a polcon,nem szól hanem azonnal kitör a hiszti. Ha valami nem úgy van,ahogy akarja.

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez a 2-3 évesek kb. 99%-ára jellemző.
2020. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Hajjaj... 😄
2020. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Öcsém. Ohhh. A fejet a földbe verte erőből. Bárhol. Bármikor. Bármiert. Tök égő volt. Remelem nem öröklődik a családban mert kisfiam van nekem is 😀
2020. okt. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
3-as vagyok. Ja kinőtte. 21 éves. De nem túl jó a kudarctűrő képessége azóta sem... igazából hisztis volt mindig is és az is maradt, csak nyilván már tudja kontrollálni.
2020. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Jelen. Most 5 és fèl èves, 3 ès 4 èves kora közt volt a legdurvàbb a helyzet. Volt, hogy egy òràn àt üvöltött, amièrt nem elvettem tőle egy lapàtot. Figyelmeztettem előtt, ha tovabb szòrja a homokot, akkor elveszem. Szintèn földön fetrengve üvöltött, mikor a körhintàban mellè ült egy gyerek. Nem akarta, hogy a màsik kiszalljon, ő szàllt ki, ès üvöltött.

Ritkultak a hisztik, egy idő utàn csak olyankot hisztizett, mikor faradt vagy èhes volt, most màr inkabb csak ha betegsèg bùjkal benne.

2020. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Uh, nálunk minden 1-2 napra jut 1 vagy több hiszti. Ha vért izzadok, hogy kivédjem, akkor is. Életkori, állítólag. Most 5 éves lesz nem sokára. Szerintem ez már nem életkori, hanem idegrendszeri éretlenség. Most azt tervezem, hogy nézek valahol tsmt vagy alapozó tornát és felméretem.
2020. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
3 éves lesz a lányunk.Ma azért hisztizett, mert lufival akart játszani(ütögetni) nem tudtam egyszerre menni, mondtam neki egy pillanat és megyek.Nekiállt üvölteni mint állat.Mikor befejeztem amit csináltam, mondtam neki menjünk ütögessük, akkor meg azért üvöltött mert ő nem akar a lufival játszani.DE volt ma hiszti azért, mert nem ért el valamit, mert az apja megmosta a kezét(amúgy ő hívta, hogy vele akar kezet mosni:D) meg ilyesmik.Idegölő mégha életkori sajátosság is.Viszont megfigyelhető, hogy nála főleg akkor jön elő ha éhes vagy ha már fáradt és közel az alvásidő.
2020. okt. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen normális dolgok ezek. Már önálló akarata van.

Nincs olyan, hogy a gyerek magától extrém hisztis, az "extrém" már a szülő hozzáállása miatt van, nem a gyerek természete miatt.

2020. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, amiket írtál, annak alapján teljesen szokványos gyereked lehet.

Csak te érzed extrémnek a hisztijét. :-))))

2020. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
6 vagyok, miért is lettem lepontozva? Valakinek fáj az igazság, mert magára ismer és ahelyett, hogy utána olvas valaminek, megsértődik és lepontoz :D szánalmas
2020. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!