Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek fukarság zöld...

Szerintetek fukarság zöld biciklit venni kislánynak, mondván így az öccsének is jó lesz majd?

Figyelt kérdés

Apukám nézte ki, közös ajándék lesz. Csepel gyíkos zöld bicikli. Igaz van lányos színben, azaz full rózsaszín, de ugye az fiúnak kizárt. 3 év van a gyerkőcök között. Szerintetek, ha kimatricáznánk, raknának rá játékbabahordozót(a kislányom megőrül érte, ha ilyet lát) lányos kosarat, akkor jó lehet egy 3 éves kislánynak?

[link]


2019. jún. 21. 19:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát anno én nagyon örültem mikor megörököltem tesóm bmx-ét. Fiús volt ugyan, na de az én menő bátyámé volt korábban. Szóval nem érdekelt.


Egyébként fukarság vagy sem. Mindenki addig nyújtózzon, amíg a takarója ér.

2019. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
81%
Persze. Ha nektek is tetszik akkor igen.
2019. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem fukarság, hanem praktikusság!


Meg aztán később könnyebb eladni.

2019. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ez tök praktikus dolog. És még szép színe is van, nekem tetszene.
2019. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem fukarság előre gondolkodni. A kisbicajokat nagyon hamar kinövik a gyerekek, ha van tesó örülni fog neki.
2019. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%

Van belőle piros is. Inkább azt venném. Anno mi is piros bringát vettünk a lányomnak, pont amiatt hogy jó legyen a tesónak is ha fiú lesz. A pirosat könnyebb lányossá tenni.


[link]

2019. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Sőt, ha véletlen lányom lesz nem veszek neki SEMMI rózsaszínt. Herotom van ettől a beidegzodestol. Persze ha nagyobb lesz és ő ker rózsaszín ruhát azt megkapja, de nem lesz ebből rendszer, hogy ha lány= rózsaszín. Bicobol meg egyenesen nehogymar...
2019. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem fukarság, hogy megörökli az öcsi, hanem praktikum. De a színnek mi köze ehhez?
2019. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne fukarság? Ha lányom lett volna, se vettem volna csak azert rozsaszint, mert lány. Csakis akkor kapott volna rozsaszint, ha o kulon keri. De megusztam, 2 fiam van.
2019. jún. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem fukarság, hanem praktikus. Én is lányt várok és bár nem is biztos, hogy lesz kistesó, mégis majdnem mindenből zöldet vettünk, mert mi ezt a színt szeretjük. Nagyon könnyű egyébként lányossá varázsolni, de önmagában is illik egy lányhoz szerintem.
2019. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!