Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szunyogtalanítjátok a...

Hogy szunyogtalanítjátok a gyerekszobát?

Figyelt kérdés

Nálunk meg az elektromos riasztó, zárom az ablakokat (majd megfulladunk éjjel), és mégis minden reggel 4-5 új csípés van a 19 hónapos lányomon. Csúnyák, nagyok, és viszket neki... Van valami "trükkje" valakinek?


Esetleg valami krém, ami hatásos? Fenistil semmit se ér, vakarja továbbra is :(


2010. júl. 3. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%

ragtapasz


ha már bejutottak a szobába, akkor már felesleges az ablakot csukogatni, elbújnak a polcok mögé, és a kárpit alá.

2010. júl. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%

Hát ablakra mindenképpen szúnyogháló, és estére ki lehet nyitni, és nem jön be a szúnyog. (:

Én minden este azt csinálom, hogy körülnézek a szobában, hogy van-e és ha vann akkor fényhez oda lehet őket csalogatni, és lecsapni. Ajtót becsukom éjjelre. :D

De a nyarat szerintem így sem úszhatja meg senki csípések nélkül. (:

2010. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az orvos írta fel, azt a régi bevált ánizsos fehér oldatot!

Jól hűsíti a csípést!

2010. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :) Ragtapasz? Azt hogy érted? Azzal hogy előzöm meg a szúnyogcsípést? Vagy utólag gondolod?


Az ánizsos oldat ok, köszi, megkérdem a gyógyszertárban hétfőn, lehet-e olyat kapni recept nélkül, ha nem, feliratom az apósommal (orvos).


Szunyoghálót nem tudunk sajna felrakni, mert tetőtérben lakunk, és majdnem minden ablakunk tetőtéri ablak, arra nem tudunk rakni, mert akkor nem lehet kinyitni az ablakot :((

2010. júl. 3. 23:13
 5/23 anonim ***** válasza:
szúnyoghálót javaslok :)
2010. júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajna a szúnyogháló nem megy :(
2010. júl. 3. 23:14
 7/23 anonim válasza:
Nekem is sajnos tetőtéri ablak van, tele is van minden estére a szoba szúnyoggal :(
2010. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Hát ha a szúnyogháló nem megy, akkor marad a függöny. :/
2010. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Most rákerestem a neten, létezik Veluxhoz szúnyogháló, de nagyon durva, 25 ezer Ft/db. (nekünk 6 db ablakunk van, 150 ezer lenne).
2010. júl. 3. 23:18
 10/23 A kérdező kommentje:
Ferde ablak elé hogy raksz függönyt? :) Ha függőlegesen lóg, oldalt bejönnek mellette. Ha ráfeszítem az ablakkeretre, akkor megint nem lehet kinyitni az ablakot. :(
2010. júl. 3. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!