Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki diavetítős megoldással...

Aki diavetítős megoldással rajzolta, dekorálta ki a gyerekszobát, az segítene?

Figyelt kérdés

Tegnap bekapcsoltam a vetítőt, hogy megnézzem mekkorába vetíti fel a képet a falra. Hát nagyon kicsi. Ennek segítségével ti hogy csináltátok? Én azt hittem, hogy jó nagy képet kapok a falon, de egyáltalán nem.

Mindenképp rajzolni szeretnék, szóval megköszönném a segítséget! ( Matricát ne ajánljatok, mert a kisfiam letépkedi, szóval ez mindenképp kilőve)


2010. márc. 19. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azon múlik, hogy mennyire viszed közel a falhoz. Ha távol van, akkor kisebb képet mutat, míg ha közel viszed, nagyobbat.
2010. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom annyira közel tolni, hogy a kép az egész falon rajta legyen. Én azt hittem ez egyszerű lesz így.
2010. márc. 19. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Az iskolákban használt kivetítőt szokták használni. Esetleg nem tudsz valahol olyat kölcsönkérni?
2010. márc. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hát olyat nem sajnos. Pedig úgy örültem, hogy ezzel sikerülni fog:((
2010. márc. 20. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont fordítva, minél közelebb van, annál kisebb a kép, minél távolabb, annál nagyobb és elmosódottabb.

Én kb 1m x 1m-es képeket csináltam vele annó. Mindenki nagyon dicsérte, de én nem voltam vele elégedett.

Hiába van benne minden szeretet, nem lesz olyan jó, mint azoké, akik ezzel foglalkoznak, és nekem jobban tetszik egy letisztult, jól elrendezett szobafal egy girbe-gurba rajzoltnál. Azóta elköltöztünk, de ma már nem csinálnám újra. Az első helyen görcsös volt a tapéta, az nehezítette meg, a második helyen meg valahogy lefolyt a festék, gondolhatod milyen szép lett..

Fiú esetében ha halványkék a szoba, nekem nagyon tetszik, ha tengerként van megfestve. Néhány halat csinálsz, boborékot, ha ügyesebb vagy, megpróbálkozhatsz a tengerfenékkel is. Ha kislány, akkor virágok, szivárvány, pillangók, és egyikhez sem kell vetítő.


Sok sikert!

2011. szept. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!