Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti néha ráhagyjátok...

Anyukák! Ti néha ráhagyjátok apára a picit hogy legyen egy kis időtök magatokra?

Figyelt kérdés
gondolok itt egy kis szolira vagy fodrász vásárlás ahol nem csak pelenkát és baba cuccot veszek hanem mondjuk egy szép ruhát vagy csak egy kávé a csajokkal mint a babó előtt
2010. jún. 18. 19:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szia! Le a kalappal előttetek, 3 babóca, minden tiszteletem :)))) Nekem 1 lánykám van, 15 hónapos de néha kifog rajtam :)))

Rábízom apára a lányunkat ha olyan dolgom van, csak sajna van hogy egyeztetnünk kell az időpontokat mert amellett hogy dolgozik van hogy sokat maszekol is. Szerencsére sosem mondja hogy nem vállalja, hiszen ketten vállaltuk a gyereknevelést, csak volt hogy észrevettem nem tud mit kezdeni egy adott szituációval. De ezeket hagyo hadd oldják meg egyedül. Sajna olyan is volt már mikor kisebb volt a lányunk hogy elugrottam Siófokra az OBI-ba de mire hazaértem már rég aludnia kellett volna / délután 1 óra körül/ erre a lánykám ott ugrált az apa ölében mert igaz hogy elaludt neki csak fent is volt fél óra múlva. Gondolom megérezte hogy nem vagyok otthon.

2010. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Grat. a hármasikrekhez. Nekem csak egy van, de jól esik időnként egyedül lenni, kicsit kikapcsolódni. Az én uram nagyon sokat van velünk, minden délután együtt vagyunk,néha szoktak csak kettesben elmenni valahova.
2010. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Két kiscsaj.első 3,5 éves ,a kicsi 22 honapos.
2010. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, mert azt a kis időt amit velünk/velük tud lenni inkább én is kihasználom. Ennek ellenére tudom, hogy nagyon jól el lennének nélkülem is, erre a legjobb példa a második gyerekem megszületése volt, teljes 4 napot voltak kettesben a nagyobbal, és a gyerek komolyan mondom kivirult.
2010. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
NEkem muszály néha kettesben hagynom őket, mert OKJ-s tanfolyamra járok, és havonta 1-2 szer Szombaton suliban vagyok reggeltől délutánig.De nagyon imádják ezeket a napokat.Sőt ha szólok hogy pl. jövő hét szombaton suli akkor egyből úgy intézi a munkáit, hogy tutira a gyerekkel lehessen, és ne a nagyszülőkhöz kelljen leadni. :)Szerintem majd később is fogunk havonta egyszer egy apa-fia napot tartani! :)
2010. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én az első naptól rá mertem hagyni. szerintem sok tekintetben jobban is elvan vele mint én (türelem pl...). Mindent tud róla, úgyé értem a legapróbb kis szokásait is, úgyhogy mindig tudja mire mit kell lépni, hogy kell kezeleni. Fürdetni, "altatni", etetni tud kezdetektőll fogva.

Heti egyszer járok jógára, ez fix program. Amúgy meg csak akkor maradnak kettesben ha pl. én takarítok ő addig elviszi egy játszóházba, v. leviszi a játszótérre.

Mostl esz először, hogy kimaradok majd egyik estére :DDD

2010. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Igen, de főleg a nagymamára hagyjuk, hogy legyen időnk egymásra!
2010. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon szeretnék néha lelépni kikapcsolódni kicsit, de sajnálom szegény apát, mert ahogy ő mondta, a kisfiunkkal "háborút lehetne nyerni". Elképesztően eleven, nyakas és fizikailag is piszok erős. A mamákat is sec-perc alatt "kipurcantja", úgyhogy nem nagyon megyek ill. megyünk sehova sajnos, kivéve a muszáj programokat. Remélem ahogy nő és jobban lehet majd az értelmére hatni kicsit szusszanhatunk.
2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha nagynéha sikerül rávenni apát, hogy áldozza fel magát (hiperaktív 18hónapos kishapsi van) már repülök is minél messzebb:D

Nem vagy rossz, attól hogy anya vagy még mint nő nem szűntél meg. Ezt nagyon sokan elfelejtik, ezért van olyan sok lestrapált depressziós anyuka.

2010. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát persze .Én is el szoktam menni a csajokkal pl.1 hónapban 1 szer ,de nem csak akkor Hanem szinte minden nap együtt fürdenek ,vacsiznak stb Hát ö az apukája .Hát olyan fontos szerepe van mind nekem .Szeretik is egymást nagyon.
2010. jún. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!