Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti néha ráhagyjátok...

Anyukák! Ti néha ráhagyjátok apára a picit hogy legyen egy kis időtök magatokra?

Figyelt kérdés
gondolok itt egy kis szolira vagy fodrász vásárlás ahol nem csak pelenkát és baba cuccot veszek hanem mondjuk egy szép ruhát vagy csak egy kávé a csajokkal mint a babó előtt
2010. jún. 18. 19:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%

Persze, bármikor rá merem bízni a fiúnkat. Hiszen ő az apja, imádják egymást, nagyon jól elvannak. Most is játszanak, hogy én pihenhessek egy picit.

4hós a manócska. Miért, te nem bíznád rá apára?

2010. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Persze!!Apa imád babázni és mindent megcsinál amit kell!!Jól elvannak a 6hónapos fiammal.
2010. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%
Én az enyémre nem merem rábízni. Te ismered, hogy milyen ember...
2010. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Hát persze:) Egy kis szoli, kávcsizás a barinőkkel, igazán szupcsi lesz:)
2010. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Én rá merem bizni minden gond nélkül pedig nekünk hárman érkeztek egyszerre. Havonta van egy nap mikor elmegyek a kis Szalonba ahova eddig is jártam és ki "renoválnak" fodrász köröm stb. Mellette heti egyszer 3-4 óra csak az enyém. Csak sokan megszóltak emiatt hogy miért terhelem le apát mikor ó dolgozik. De úgy érzem havi egyszer nekik is jó hogy csak együtt vannak négyesbe. Reméltem hogy más is van igy nem csak én és nem én vagyok a rossz anya. 8hónapos 3as ikres mami
2010. jún. 18. 19:58
 6/30 A kérdező kommentje:
Hm csak megérkezett egy beszólás....
2010. jún. 18. 19:59
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
Tudtam, hogy szercsizni fogod=D
2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
melyiket gondolod beszólásnak? Szerintem mindenki tök pozitívan válaszolt. Gratula a 3ashoz, jó nehéz lehet. :-)
2010. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát persze:) Egy kis szoli, kávcsizás a barinőkkel, igazán szupcsi lesz:)


Ezt gondoltam annak eléggé cinikusnak tűnik:D Köszi a gratulációt nem kis meló de nagyon édes babák nincs velük sok gond egyik barátnőmnek az egy babájával több van olyan kis rossz csont:)

2010. jún. 18. 20:12
 10/30 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, simán lepattannék, ha lehetne.
2010. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!