Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egyedülálló anyukák, hogy van...

Egyedülálló anyukák, hogy van időtök "magatokra"?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam, 1 hónapja nevelem teljesen egyedül (addig apa heti egyszer besegített). Nagyon rossz alvó a mai napig és még ha este lesteszem aludni, akkor sem tudok nyugodtan elmenni fürödni, mert ki tudja mikor sír fel. Nem akarok túl sok mindent de néha azért a szőrtelenítésnek, meg az ilyesmire jó lenne időt szakítani.
2010. márc. 16. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudom magam beleélni a szerepedbe,de szeretném!

Tehát nekem adott,hogy akkor megyek el fodrászhoz,kozmetikushoz,amikor csak akarok,el se tudom képzelni,hogy milyen lehet,mikor ezeket nem tudod akkor és úgy csinálni,amikor akarod!Ugye amit még nem éltünk át,abba nem tudjuk beleképzelni magunkat,de tényleg,nem tudsz úgy,és akkor nyugodtan leszőrteleníteni,amikor akarsz???

Nem is tudom elképzelni,segíts!Mik vannak még,amikben korlátozva vagy?Bocs,hogy én nem vagyok segítség a kérdésedben,csak idekerültem,és értetlenkedek.Írsz még,hogy el tudjam képzelni?

Lehet hogy egyszer én is anyuka leszek,idővel gondolom megtudom milyen az.Avassatok bele légyszi.Milyen segítséged van még?

2010. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd nyitva a fürdőszoba ajtaját ha ennyire parás vagy. Vagy néha nézegess rá közben. Nincs 1 megbízható szomszéd vagy rokon akire rá tudnád néha hagyni?!

Amúgy ettől független is kialakul majd hogy hogy oldod meg az egyedül nevelést, csak még kis idő telt el.

Az előzőnek meg csak annyit, hogy majd ha gyereked lesz megszokod, hogy ha nincs segítséged, ha lesz akkor ezeket fel sem fogod venni.

2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni, ugyanezen problémáim vannak... csak hallgatom, mikor mesélik, hogy jaj, milyen aranyos a szomszédasszony, megbízható és remeg a gyerekért, nagyszülők, stb. Hát, bevallom, irigy vagyok :-)
2010. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én három hónapja vagyok egyedül a most 18 hónapos lányommal.Szintén egyedül, bár a család segit de egy szőrtelenitéshez nem hivomát őket:)

Az én lányom mondjuk eleve olyan tipus hogy elvan egyedül.Tehát akármikor elmehetek fürdeni, nyitvahagyom az ajtót neki.Mondjuk ilyenkor amikor én napközben fürdök behordja a fürdőbe az összes játékát a szobájából de ennél nagyobb bajunk ne legyen:)

Szóval valahogy úgy kéne neked is alakitani a kicsi életét hogy te el tudd a dolgodat végezni legyen ez takaritás, fürdés, vagy akármi más...Amit viszont nemtudom hogy hogy kéne csinálni mert az én lányom eleve nem egy rajtam lógós tipus.És amikor a párommal még együtt voltunk akkor is mindent egyedül csináltam,szóval ezt szokta meg.

2010. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én 2 gyerekkel vagyok egyedül, bár van párom, de ő külföldön van és havonta 3 napot van itthon. A lényeg: szervezés kérdése az egész. Nekem a nagy 3 éves, a kicsi 4 hónapos. Nagyfiam 1 éve nem alszik délután....de meg lehet oldani.

Sok sikert.

2010. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!