Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Ti néha ráhagyjátok...

Anyukák! Ti néha ráhagyjátok apára a picit hogy legyen egy kis időtök magatokra?

Figyelt kérdés
gondolok itt egy kis szolira vagy fodrász vásárlás ahol nem csak pelenkát és baba cuccot veszek hanem mondjuk egy szép ruhát vagy csak egy kávé a csajokkal mint a babó előtt
2010. jún. 18. 19:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Persze h ráhagyom! Igaz nekem csak egy van de ha 3an lennének akkor is ráhagynám. Ennyi nekünk is jár!!!
2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

Heti 1* 2 óra apáé de ezt ő harcolta ki magának, ilyenkor mennek a lányokkal /20 hónapos ikrek/ séta ,játszótér! Enyém a ház ilyenkor jön házimunka az tök kikapcsol!Havonta megyek teljes renoválásra ,ennek nem nagyon őrül mert pénzt költök :)

Simán rá tudom hagyni a csajosokat,és ez tök jó!

2010. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok a 3-as babákhoz! Nekem fél éves a kisfiam, apukája nagyon sokat van távol, amikor véletlenül itthon van, akkor nem akarnék én lelépni, pedig néha sok az agyamnak az itthoni monotonitás. Meg ami a fő baj: úgy érzem, pótolhatatlan vagyok a gyereknek. Pedig az eszemmel tudom, h semmi baja, ha nem vagyok vele 2 órát, de mégis...:(
2010. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Persze! 7hónapos kora óta járok hetente 2-5 alkalommal tornázni, fősulira járok és vizsgázni. Emelett k.b. 2 havonta elmegyek a csajokkal is lazulni. Már 20 hónapos és szülinapomra kaptam apától egy Balaton Sound napijegyet!! Szóval egy szavam nem lehet!! Persze segítenek a nagyik is neki...
2010. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%

Simán!

Vasárnap fél napos "kimenőm" volt.

Akinek nem tetszik, mehet a sóhivatalba.

Apának meg ez ne legyen teher, nem csak az anyáé a gyerek, nem? Nekik is jó néha kettesben, a gyerek is imádja.

2010. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
89%
Sziasztok! De jó olvasni (és kicsit irigykedem is) hogy másoknak ilyen sokat van a gyerekekkel apa. Nálunk elég keveset van vele. Azért is könyörögni kell, hogy napi fél órát vele legyen miután hazaért melóból. Néha úgy érzem két fiam mert mert napközben a kicsi bömböl (mostanában épp fogzik, meg rossz az idő, keveset alszik, stb) délután meg jön az apja és ő ordít hogy vigyek mindent az ölébe, kávé, cigi, kaja, pia + még legyek kedves hozzá és még másszak is rá:S Szóval ki vagyok. Remélem ha nagyobb lesz a fiam rá tudom bízni valakire, egyenlőre még nem merem mert még csak 10 hónapos, csak most tanulja hogy kell viselkedni és nem szeretném ha terhére lenne rajtam kívül valakinek meg persze azt sem szeretném ha baja esne amíg én mondjuk pihenek vagy a fodrásznál ülök és közben más van vele. Én annak örülök ha hétvégente van egy óra mikor magammal foglalkozhatok.
2010. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én szoktam,de nem sűrűn.Múltkor pl elmentem a fodrászomhoz,alig fejezte be a festést,már hivott hol vagyok ilyen sokáig,mert nem bir velük.Tőlünk pár házzal arrébb lakik a fodrász.Na most akkor minek sipákolt annyit régebben,hogy sose engeden el vele őket,ha nem tud rájuk odafigyelni???
2010. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
41%
Milyen neműek a babáid?
2010. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
3 gyerek van. 10, 7 és másfél évesek. Kb. 3 hónapja jött el az az idő, hogy havonta egyszer 2, max. 3 órára lelépek a barátnőmmel kávézni, megenni egy pizzát, beszélgetni. Fodrásznál nem voltam évek óta, mert az is egy hatalmas szervezés, apa sokat dolgozik.
2010. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Két kislányunk és egy kisfiunk van:) Három pici tündérke:)
2010. jún. 22. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!