Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anyának érzem magam,...

Rossz anyának érzem magam, mert a fiamat eltiltottam a barátjától?

Figyelt kérdés

8 évesek osztálytársak. 4 hónapja költöztek ide a kisfiú és a családja. Egy ideig rendes aranyosnak tűnt de folyton rosszra beszéli rá a fiamat

Egy könyvet kell elolvasni nyáron és ahhoz rajzos olvasó naplót csinálni. Fiam ezt komolyan vette, most kezdi érdekelni az olvasás. Erre a kisfiú lebeszélte mert csak a nyomik olvasnak. Állandóan south parkot akar nézetni a fiammal. Mikor ott aludt náluk valami horror láncfűrészes filmet néztek, azóta éjjeli fénnyel alszik.

Elsőnek eltűrtem ezeket, mert fiam visszahúzódó félénk végre valaki akit kedvel.

Tegnap elcsalta a játszótérről a falu melletti víz kifolyóhoz ahol pancsoltak. Azt hittem ott halok meg mikor fiam felhívott eltévedtek. GPS karórája van ez volt a szerencse.

Másik anyuka azt mondta erre biztos melegük volt, nincs gond.

Ma csak duzzog a fiam alig evett, ki sem jön a szobájából.


2018. júl. 16. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Már akartam DALOLNI B+ ,hogy szanalmasan szaru* nev litek a gyereket
2018. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!