Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejmentes etrendnél mit adtok...

Tejmentes etrendnél mit adtok a gyereknek a kenyer mellé?

Figyelt kérdés
A felvagottakban van...virsliben van...vajban van...margarinban van...a kremek tobbsegehez kellene vaj minimum ha nem is joghurt...mit lehet adni a lekvaron kivul?
2018. febr. 4. 08:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha viszont szerinted nem allergiás, akkor miért kell a diéta?

A hozzáállásod legalább olyan rossz, mint a rokoné, akit felhoztál példának.

2018. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kèrdező, ezzel egy gond van, hogy 2-3 hónap alatt bár van akinèl még mutat az allergiateszt, de van akinèl ki is ürül a szervezetből és kimutathatatlan. Ha javul akkor a vizsgálathoz újra kell terhelni majd. Ez senkinek sem lenne jó. Nem nagy dolog egy allergiapanel. Tb alapon ingyen is van. Nem kell nagy kivizsgàlasra gondolni, egyetlen vérvétel az egész.
2018. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21: mint írtam, hurutos, és az orvos szerint a tejfehérje miatt nem tud belőle kigyógyulni részben! Nem diétázunk, hanem szüneteltetjük a tejtermékeket, azt hittem érthetően leírtam a szituációt.

22: tudom, és úgy gondoltam ha letelik a két hónap bármi is az eredmény újra fogok tejet adni hiszen akkor honnan tudhatnám biztosan hogy az volt a gond? nem úgy vinném el vizsgálatra hogy hónapok óta nem látott tejet.

2018. febr. 5. 14:18
 24/24 A kérdező kommentje:
nem szeretném ha átmenne a beszélgetés offolásba mert nem gondolkodhatunk mindenről egyformán és ez így jó. ezért köszönöm szépen a válaszokat, tegnap a kisboltban jócskán találtam olyan dolgokat amikben valóban nincs tej, noha azt hittem van. így már boldogulni fogok, remélem tényleg csak két három hónapról van szó.
2018. febr. 5. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!