Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok kiabálni a gyerekkel...

Szoktatok kiabálni a gyerekkel? Ha igen miért és milyen gyakran? Ha nem, mit tesztek ha a szép szó nem használ?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 10:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Én szoktam. Egyre többet, de már megfogadtam, veszek egy doboz MagneB-t. A lányom már mondta, hogy olyan anyuka vagyok, mint a reklámban a néni...

Sajnos nehezen viselem, ha a 3 gyerek közül legalább 2 nem fogad szót, 1000-szer kell szólni valamiért. Néha angyalok, de van, hogy nagyon nagy türelem kell, ami nekem sajnos egyre inkább nincs. Kilátásba helyezem, hogy elveszem a kedvenc játékot egy hétre. Apa pedig a Szuperdada praktikáját alkalmazza. Ahány évesek, annyi percet ülnek csendben a fotelben, elgondolkodva...

2010. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Szoktam bizony! 2 éves és olyan dolgai vannak hogy kihullik a hajam! Szerintem minden nap rákiabálok valamiért! Mutass valakit aki nem! Ettől nem vagyok rossz! Olyan értetlen tud lenni és csak azért is csinálja, amire ezerszer megkértem hogy ne!!! Legújabban vizet köpköd mindenhova. Szól hogy szomjas, és tartja a szájában, mikor elfordulok, beleköpi az ágyba meg ilyenek és szakad a röhögéstől.
2010. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezen az utolsó viz köpködésen nagyot nevettem:D

Persze ha az én lányom csinálná ezt nem találnám olyan viccesnek.

Amúgy én is fel szokatm emelni a hangom.De csakis okkal, főként én is azért ha már 120x mondtam el valamait de hatástalanul.De ebben én nem találok semmi kivetnivalót.

2010. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Pont azért csinálják, mert felemeljük a hangunkat és ez vicces. Direkt produkálnak!!!! Fel akarnak bosszantani minket!

2 fiam van, 10 és 2 évesek. Rengeteget üvöltözök, mert megverni nem akarom őket. Hihetetlen dolgokat művelnek, de rájöttem a legjobb módszer (Szuperdada) , ha legugolok mellé, és halkan elmagyarázom neki, hogy nem szabad ilyet csinálni. Nálunk is van "Büntisarok" és a kicsit is beállítom.


Legújabb hülyesége: felmászik a konyhapultra és kiönti a kávét, szétszórja a cukrot stb. Azért mindenhonnan nem lehet mindent elpakolni.

2010. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Szoktam. A kislányom azt mondta valamelyik este: "- Nem szeretlek téged, ne legyél te az anyukám!!" Kérdeztem, hogy "-Miért???" Erre azt felelte: "-Mert kiabálsz velem! Legyen inkább Jutka az anyukám (az apja új felesége...)!"

Gondolhatod, mit éreztem.

Fél perc múlva megkérte, hogy nyissam meg neki a csapot, erre válaszolta, hogy kérd meg Jutkát, ő az anyukád, engem már nem szeretsz... A kis szívem erre elsírta magát, es megölelt, hogy "- Nem igaz, csak vicceltem, nagyon szeretlek anya, te vagy az én anyukám, szeretlek, csak vicceltem......"


Csak úgy elmeséltem, kijött belőlem...

2010. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
válaszolta= válaszoltam
2010. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Szoktam ez nálunk szerintem mindennapos!Ma pl.azért kiabáltam vele mert elmentünk a rossmanba ahol ami a keze ügyébe kerül ledobálja és jót kacarászik rajta.Nem egyszer se nem kétszer magyaráztam már el neki,h ilyet nem szabad csinálni!Persze,h felmegy a pumpám mikor mindenki minket néz a boltba!!!Vagy amikor a járdán mondom neki ne szaladgáljon mert jönnek az autók!Sorolhatnám!!Két éves a kisfiam egy örökmozgó,imádom de ki tud hozni a sodromból pedig még magneb6-ot is szedek,h ne legyek ilyen türelmetlen,ingerült!!
2010. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult már a fejemben ez a kérdés, pláne miután küvöltöttem magam a fammal. 221 hónapos, és úgy viselkedik néha mint aki süket. Én mindig halkan kezdem hogy ha nem szabad, aztán szép lassan emelem a hangom, de a fal hamarabb reagál mint a fiam. és amikor már üvöltök akkor elkezd duzzogni. Két perc múlva vigyorogva jön, mintha mi sem történt volna. Onnan tudom hogy nem süket a drágám, mert ha suttogva kérdem kér e csokit, már repül is:) És néha pedig az első szóra szót fogad, és megteszi amit kérek. Mi lesz a kamszkorral??:)))
2010. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bocsi, 21 hónapos:)
2010. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem csak én vagyok kiabálós, de most megnyugodtam. Inkább kétszer rákiabálok mint egyszer megüssem.
2010. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!