Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azokat kérdezném, akik gyakran...

Azokat kérdezném, akik gyakran repülnek, repültek kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Milyen gyakori hogy legyen pelenkázóhelyiség egy repülőn?

(Wizzair, Smartwings, Travel Service charter)

Wc-ben mennyi hely van a művelethez? 2 évessel utazunk, kipróbáltuk csak ezért a bugyipelenkát, de nincs oda érte.


Hova érdemes ülőhelyet foglalni a gépen?

Hol a legjobb egy ölben utazó kicsivel?

Az első sorba, ahol nagyobb a lábtér, tényleg nem lehet?


2017. jún. 28. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Még gyerekkel nem utaztam repülőn csak gyerekmentesen. :)

A wc-ről tudom, hogy éppencsak befér 1 ember, szóval kétlem, hogy pelenkázásra alkalmas.

Az első sor az "elsőosztály", de hátul az ajtónál ahol sokan nem szeretnek ülni, ott is jó nagy a lábtér.

Hány órás útat terveztek, mert pár órát kibír 1 pelussal is.


Bocsi, hogy kiegészítem a kérdésedet, de engem a légnyomás miatt jelentkező füldugulásra érdekelne valami praktika még.

2017. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak 2 órás út, és még a reptéren cserélek majd egyet, de érhetnek meglepetések. :) A kaki nála nem fix időpontos sajnos.
2017. jún. 28. 16:02
 3/8 A kérdező kommentje:

A légnyomás jó kérdés, mert már nem cumizik nappal, inni csak pár kortyot iszik egyszerre, annyit nem míg elérjük az utazómagasságot.

Keménycukrot még nem mernék adni neki, nehogy félrenyelje (hajlamos a semmitől is fulladni).

Jó lesz. :)

2017. jún. 28. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Kanadába/Amerikába szoktam menni 1-2 évente. Mindig van lehajtható pelenkàzó a wc-ben, illetve az első sorba ültetik a babával utazókat, az hülyeség szerintem hogy kda nem lehet. Bàr amiken én voltam azok nem a fapados légitársaságok, azokról nem tudom, hogy működik.

Szerintem foglalás előtt hívd fel a légitàrsaságot, lehet hogy adnak legelőre, ha megkéred őket.

2017. jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utaztam mar fapadossal, es nem fapadossal is, 3 oras es 9 oras uton is. Hat a pelenkazas nekem a remalmom a repulon... wizzairnel is van kis lehajthato ize a wc-ben, dehat egy 2 evest oda nem tudsz felfektetni mar, mert el sem fer rajta normalisan. Probaltam... nem sikerult. lehet ilyen esetben a bucsipelus tenyleg jobb egy fokkal de akkor is nehezkes eleve csak 2 embernek beferni abba a pici helyisegbe. Minket nem engedtek fapadoson gyerekkel az elso sorba ulni...

Viszont azt meg hozzatennem, hogy azt ugye tudod, hogy 2 evesnek mar kell kotelezoen kulon helyet venni, tehat nem utazhat mar olben? Legalabbis ez a nagy altalanossag a legitarsasagoknal (munkambol kifolyolag tudom).

Ha szeret esetleg kifele nezelodni, akkor jobb az ablakhoz foglalni. De wc-re jarkalas szempontjabol viszont a folyoso feloli ules a praktikusabb.

2017. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bugyipelus akart lenni nem bucsipelus :D
2017. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, még éppen nem tölti be, amikor megyünk-jövünk, csak az utána való héten.

Ha az a lehajtható valami olyan, mint a Mekiben (egyszer próbáltuk), azon már (pont) 1,5 évesen se fért el, pedig itthon még simán pelenkázom a merev 70*50 centisen.

2017. jún. 28. 16:32
 8/8 anonim ***** válasza:
A Mekiben nem tudom milyen van. De ez egy nagyon bena, eleg gyenge, instabil valami ami a wizzairen volt. Vagy Ryanair, nem is emlekszem mar. Mindenhol ugyanolyan bena kb :D
2017. jún. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!