Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukáktól kérdezn...

Kisgyerekes anyukáktól kérdezném, emlékeztek erre a mesére?

Figyelt kérdés

A mostani 30-as generációból valaki nem emlékszik véletlenül erre a rajzfilmre?: semmi másra nem emlékszem, csak hogy egy szomorkásabb hangulatú rajzfilm, és főszereplője egy fehér medve/jegesmedve. Ez a medve, vagy az ő anyukája az állatok között valamiféle királynő.

Ez minden amire emlékszem.Szerintem szovjet rajzfilm lehetett, videokazettán volt meg. Kb 10 éve próbálok rájönni, mi lehet a címe, de senki nem emlékszik rá. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni! Köszi!


2017. jún. 5. 14:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy azt hiszem kopár, kietlen tajakon (is) játszódik. A főhős elveszíti a szüleit, vagy csak világgá megy tőlük, nem emlékszem. De ami biztos az hogy fehér medve..
2017. jún. 5. 15:00
 2/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem vagyok sem harmincas, sem kisgyerekes anyuka, de oroszul tudok és ezt találtam a leírás alapján:

[link]

2017. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

[link]


Nekem ez ugrott be valamiért!:)

2017. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, de sajnos egyik sem az amire gondolok.
2017. jún. 5. 15:20
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a A kis jegesmedvére gondolsz.

Ha jól emlékszem 2 része volt, és a kismedve a barátaival kalandozott mindenfelé.

És ha minden igaz akkor német mese.

2017. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Biztos maci, nem Kimba?
2017. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Szülei megbetegednek, gyógyítómézet megy keresni nekik.
2017. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen, de ez egy 2001-es mese. Ami kell, az a kérdező gyerekkorából való.
2017. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Akkor passz...
2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, tenyleg iszonyu regi, lehet h inkabb a 40esek emlekeznek ra. Nem az a mai "cuki" tipusu rajzfilm,hanem tenyleg kifejezetten szomorkas, talan kicsit nagyobb gyerekeknek keszult. Nagyon szepen megrajzolt szereplok voltak benne.

Megy a zöld mindenkinek, de azert meg varom hatha valaki emlekszik...

2017. jún. 5. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!