Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukáktól kérdezn...

Kisgyerekes anyukáktól kérdezném, emlékeztek erre a mesére?

Figyelt kérdés

A mostani 30-as generációból valaki nem emlékszik véletlenül erre a rajzfilmre?: semmi másra nem emlékszem, csak hogy egy szomorkásabb hangulatú rajzfilm, és főszereplője egy fehér medve/jegesmedve. Ez a medve, vagy az ő anyukája az állatok között valamiféle királynő.

Ez minden amire emlékszem.Szerintem szovjet rajzfilm lehetett, videokazettán volt meg. Kb 10 éve próbálok rájönni, mi lehet a címe, de senki nem emlékszik rá. Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni! Köszi!


2017. jún. 5. 14:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
Muminok talán?
2017. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Miért kell kisgyerekes anyának lenni egy negyven éves meséhez?
2017. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért, hogy ebben a felkapott csoportban maradhasson a kérdés.
2017. jún. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gondolom a korosztalyombeli anyukak szivesen mutatjak meg a gyerekuknek h mit neztek gyerekkorukban, en is ezert kerdeztem. Meg persze mert remelem hogy sokan latjak igy.
2017. jún. 5. 17:42
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is a Kimba ugrott be, bár az nem maci, hanem fehér oroszlánka, az alapsztori viszont stimmel.

De a főcímdalát a mai napig el tudnám énekelni. :)

2017. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
54%

https://www.youtube.com/watch?v=e72mifSNEZA


Szerintem ezt keresed.Valóban jegesmendve az anya benne.Csak a genetika félresiklott a rajzfilmben.Amúgy japán rajzfilm.

2017. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

Nekem egy ilyen rémlik, bár ott nem jegesmedve az anya, de királynő.


Pandamaci kalandjai címen futott, és Lonlonnak hívták benne a kis bocsot. Esetleg erre gondolsz?


https://www.youtube.com/watch?v=e72mifSNEZA

2017. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Koszi utolso de ez sem az.

Kozben regi rajzfilmeket bongeszve a neten sok gyerekkori kedvencemet ( pl. A beszélő kutyák csodacsontja, Ico a bátor lovacska -egyebkent ajanlom ezeket megtekintesre) megtalaltam, de ezt nem...

2017. jún. 6. 13:54
 19/22 anonim ***** válasza:
Kimba, bár az nem medve hanem fehér oroszlán.
2017. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

[link]


itt kulcsszavak alapján próbálj keresni, ha eszedbe jut még valami, nekem egyszer megtalált egy 1983-as szovjet fantasyfilmet, amit kb. négyévesen láttam

2017. jún. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!