Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvigyem orvoshoz, ha "csak"...

Elvigyem orvoshoz, ha "csak" ennyi baja van?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom 4 napja náthás és időnként köhög. Láza nincs és állítása szerint nem fáj semmije. Adok neki cebiont, mézesteát meg Amboxol-t. Az a helyzet, hogy nem otthon vagyunk, hanem a nagyszülőknél és nem tudom, eldönteni vigyem-e orvoshoz vagy próbálkozzak valami más házi praktikával?
2010. ápr. 25. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges ha laza nincs. a nathanak 2 het is kell mig elmulik teljesen.
2010. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem vinném. A múltkor én hülye, balga am eningococcus elleni vakcina miatt elmentünk a rendelő és úgy jöttünk haza, hogy utána 1 hétig 20 percenként orrszívóztunk... :(((((

Csak betegebb lesz a sok szörcsögő-köhögő között

2010. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak "okulásképp" írom, hogy más ne járjon így: pár napja én is lebetegedtem, ezért elmentem orvoshoz és a kislányt is megmutattam a gyerekorvosnak, biztos ami biztos alapon, mert még picit náthás volt (napi 2-3 orrfújás). A kislánynak kezdődő középfülgyulladása lett, ráment a fülére a nátha. Szóval, jobban jártunk volna ha azonnal elviszem. :(
2010. máj. 2. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!