Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elvigyem orvoshoz? (bővebben...

Elvigyem orvoshoz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 éves, és még mindig nem lehet a kukiján a bőr hátrahúzni. Elvigyem dokihoz? háziorvos? Vagy van esetleg valami praktika amivel segíthetnék a dolgon.
2011. okt. 4. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan lányom van, de a barátnőmnek a 3 éves fiának a gyarekorvos a 3 éves státuszon hátrahúzta, ugyanígy a most 5 évesnek is 3 éves korában csinálták meg. Szerintem mindenképpen vidd el orvoshoz, ha lehet gyerekorvoshoz először.
2011. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fotucsok ***** válasza:
Szerintem is mutasd meg a dokinak. Elvileg 3 éves korig normális.
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már fel kéne jönnie a kukiján a bőrnek. Szerintem vidd orvoshoz.
2011. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Picit utána olvastam, és úgy tűnik régen nem kerítettek ekkora feneket a dolognak. Egy csomó apuka hozzászólását olvastam akik azt mondták 10-13 év körül magától hátra lehetett húzni. Szóval inkább várok. Az én fiam nagyon érzékeny lelkű, egy ilyen procedúra kikészítené (kisebb korában is ilyen volt)! Persze azért is döntöttem így, mert este megnéztük és már mintha kezdene kibújni :)
2011. okt. 5. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!