Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A férjemnek nagyon lelkiismert...

A férjemnek nagyon lelkiismertfurdalása van az eset miatt. Szerintem nem fog nyomot hagyni?

Figyelt kérdés

Férjemre mindig is jellemző volt, hogy ha álmából felriasztják, akkor hirtelen verbálisan agresszív lesz. Éberen egyáltalán nem agresszív.

Korábban én is voltam már büdös paraszt, mert a horkolása miatt meglöködtem. Reggel nem emlékszik ezekre többnyire.


Éjjel a 2 évesünk nyugtalanul aludt, úgyhogy kiköltözött vele a másik ágyra. Hajnalban a gyerek izomból tökön rúgta álmában. A fájdalomra felriadva ráüvöltött, hogy "megöllek!". Néhány másodperc múlva kitisztult a feje, győzött bocsánatot kérni a síró gyerektől.

Azóta ezen rágja magát, hogy hogy mondhatott ilyet, illetve mennyire megrémülhetett a gyerek tőle.


Tényleg nem szokás nálunk az ordítozás, de nem is szándékosan csinálta. Megvigasztalta, bocsánatot kért, szerintem egy ilyen egyszeri alkalom nem fog nyomot hagyni benne. Mivel oszlassam el a kételyeit?


2016. aug. 22. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Hát szerintem igaza van a férjednek, egy két éves szerintem már érti, hogy az apja nagyon mérges volt rá, ha azt nem is érti meg teljesen, hogy mit jelent az, hogy "megöllek". Ez biztosan nem valami betegség? Ez szerintem nem normális.
2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

hát rágja is magát, mert engem baromira nem érdekel, hogy ő ilyen, ha ezt nálunk tenné, tőlem kapná a következő tökön rúgást.

Ne haragudj, de ez nem normális.

2016. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg nem normális!
2016. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
A gyerek miért nem a saját ágyában alszik. 2 évesnek már nem is jó, ha a felnőttekkel alszik.
2016. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet , hogy a ferjednek orvoshoz kene fordulnia? Ez szerintem betegseg, mert az nem lehet, hogy nappal nem agressziv, csak ejszaka. Es mi van ha kesobb, mikor mar nagyobb lesz a gyerek,akkor is elofordul valami hasonlo, amire emlekezni is fog, akkor mit mondtok majd neki!? Lehet hogy egy ilyen miatt lesz rossz kapcsolata az apjaval egy eleten at, csak mert a ferjed nem kezeltette a bajat... Annyit azert megtehetsz, hogy legkozelebb te mesz a gyerekkel, es nem ereszted a ferjedet ejjel a kicsihez.
2016. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván ezek tipikus női válaszok,hiszen fogalmatok sincs milyen egy tökön rúgás.Nekem sincs,mert nő vagyok,de én mégsem látnám annyira drasztikusnak a helyzetet,ha nem reagálna így minden hirtelen felriasztásnál.Ezt ki kellene vizsgáltatni.Ha engem hirtelen valaki felriasztana,lehet én is elküldeném a pi.csába,de szerintem még soha nem történt ilyen velem.Ne riasszátok fel,aludjon a gyerek a saját ágyában.
2016. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
59%
Biztos nagyon le leszek pontozva, de egyrészről nagyon kicsi esély van arra, hogy a gyerek emlékezni fog erre - pár napig esetleg kicsit félni fog, de elfelejti. Másrészről velem is sokszor volt már olyan, hogy benne voltam egy álomban, de közben a külvilágból jött vmi inger és pár pillanatra a kettő egybemosódott. Most ha a férjed éppen verekedett vkivel álmában és erre jött a tökönrúgás, akkor miért ne mondhatta volna annak az illetőnek, akivel álmában verekedett? A saját hangjára pedig magához tért annyira, hogy felfogja, ez már valóság. Velem is volt hasonló, és nem vagyok sem elmebeteg, sem szociopata.
2016. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Ne mar! En nevettem a dolgon! Persze nagyon brutal amit mondott, de valoszinu, hogy a gyerek sem vette, mert almaban rugta tokon. Ha szeretetteljes csaladban no fel, akkor boldog gyerek lesz. A ferjedet ezzel a kis hibajaval kell elfogadni.
2016. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

De most ettől függetlenül, a férjed pszichológushoz jár? Agresszívak voltak vele a szülei vagy bántották az osztálytársai? Sikertelen a munkájában? Én beszélek álmomban, halkan és néha halkan kuncogok is, de nem üvöltözök, hogy "megöllek". Biztos vagyok benne, hogy nagyon durva elfojtásai vannak a férjednek, ami miatt muszáj lenne kezeltetnie magát, hogy mik lehetnek azok.


Most a gyerek 2 éves. És ha 8 lesz?

2016. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

"Lehet hogy egy ilyen miatt lesz rossz kapcsolata az apjaval egy eleten at, csak mert a ferjed nem kezeltette a bajat..."


Persze, amiatt kell majd pszichiáterhez járnia, mert az apja néha türelmetlenül ráordít... Kedves mai nők, légyszi próbáljatok már rendes, stramm gyerekeket szülni, ahogyan a régiek, mert amióta tömegesen termelitek ezeket a mimóza pocaklakóbabócamanókákat, akiknek örökre sérül a lelkivilága, ha ferde szemmel néznek rájuk, azóta megy el az emberek kedve a gyerekvállalástól.

2016. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!