Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem olyan imádnival...

Csak szerintem olyan imádnivalók a másfél éves babák?

Figyelt kérdés

1.-A kinézete. Nem csecsemő, de még nem is gyerek. A kettő közötti átmenet :)

2.-A természete. Eleven, életvidám, felfedezi a világot :)

3.-Gyakran az őrületbe kergeti a "rosszcsontságával" a szülőket, de még nem direkt, hanem, mert ezt viccesnek tartja :)


Szülők! Akiknek 1,5 éves gyereke van! Hát nem imádjátok őket? :)


2016. ápr. 20. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
54%
Az én válaszom a határozott igen. Pont ettől a kortól kezdtem el igazán élvezni az anyaságot. Az én babám az elején hasfájós volt, állandóan ölben kellett hurcolni, mert ha leraktam, azonnal ordított torkaszakadtából és nem nyugodott meg magától csak jobban belelovalta magát. Ahogy ügyesedett, úgy lett egyre könnyebb. Másfél évesen már mindent megértett, lehetett vele kommunikálni. Aztán egyre több szót mondott, a szavakat összekapcsolta, így még könnyebb volt vele szót érteni. És erre az időre csiszolódtunk úgy össze, hogy már minden félszavakból, nézésből ment. Valóban egyre több a hiszti (és higgyétek el én tudom, mert borzalmas hisztiket le tud művelni), de kezelhető. Egy hatalmas ölelés, figyelemelterelés és a hisztinek nyoma sincs. Szót fogad, ha határozottan kérem, tudja hol a határ Utóbbi nem ment elsőre, de amit mondtam, mindig betartottam, így tudja, hogy ha mondom, akkor az úgyis lesz és abbahagyja. ( pl. dobálja a homokot lapáttal, szólok, hogy elveszem, ha nem hagyja abba. Szólok még egyszer, majd valóban elveszem. ) Persze vannak kaotikus napok, de egyre ritkább. Lassan 2 éves.
2016. ápr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
A lányom 5 éves,pont a múltkor nézegettük vissza a régi videokat és megállapítottam,hogy 1,5 évesen volt a legkönnyebb vele,tényleg nagyon cuki volt :) (persze azért most is az :) )
2016. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aranyosak,bár én nem tartom Őket babáknak,mert már kisgyerekek,cuki kis rövid végtagokkal ahogy togyognak az nagyon Édes :-P
2016. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy hogy csak szerinted? Ki szerint nem?
2016. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik kisgyerek nem imádnivaló, inkább nyűg.
2016. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!