Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak szerintem olyan imádnival...

Csak szerintem olyan imádnivalók a másfél éves babák?

Figyelt kérdés

1.-A kinézete. Nem csecsemő, de még nem is gyerek. A kettő közötti átmenet :)

2.-A természete. Eleven, életvidám, felfedezi a világot :)

3.-Gyakran az őrületbe kergeti a "rosszcsontságával" a szülőket, de még nem direkt, hanem, mert ezt viccesnek tartja :)


Szülők! Akiknek 1,5 éves gyereke van! Hát nem imádjátok őket? :)


2016. ápr. 20. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Nem minden gyerek életvidám, aranyos másfél évesen.

A legtöbb bömböl, torkaszakadtából üvöltve hisztizik, mert valamit nem kapott meg.

Ma már képtelen az ember elmenni bárhová, hogy ne halljon egy ordibáló gyereket.

A barátnőmnek most másfél éves a fia. Nincs benne semmi aranyosság.. Csak ütögetni tud, és visítani. A szülőkön meg látni, hogy egyre nehezebben bírják idegekkel..

2016. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Nekem egy idegen másfél éves nem imádni való, sőt!

A sajátját meg nyilván mindenki szereti, függetlenül attól, hogy hány éves.

2016. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez csak nevelés kérdése. Üvölt, mert nem kap meg valamit. Hm, egy baba nem magától tanul el ilyeneket, a szülők következetlenek lehettek. Az én ismerettségi körömben ez egyáltalán nem jellemző.
2016. ápr. 20. 09:46
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem még nincs sajátom; de nagyon szeretem ezt a korosztályt.
2016. ápr. 20. 09:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Erre szeretnék reagálni előbb:


"Üvölt, mert nem kap meg valamit. Hm, egy baba nem magától tanul el ilyeneket, a szülők következetlenek lehettek."


NEm feltétlenül következetlenek, lehet épp nevelik azt a gyereket és nem adnak mindent amit csak kitalál. Nekem ez sokkal szimpatikusabb, mint jaj csak hagyd abba, és teljesítem amit a kis 1,5 éves kigondol.


Én alapból szeretem a gyerekeket, ugyan a két lányom, már három éves, a kisfiaimat júniusra várom. Ugyanúgy imádtam őket 1 hónaposan, mint 1,5 évesen vagy most 3 évesen. Minden kornak megvan a saját szépsége és persze nehézsége is.

2016. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Imádom a gyerekeket. Minden kornakszaknak megvan a maga szépsége.

Az hogy vizuálisan kinek mi tatszik az egy dolog. Én a megnyúlt kiskamaszokban is megtalálom az értéket. Sokan nem, mert csak a felszint nézik.

Kérdés alapján műtermi fotókról ismered ezt a korosztályt.

Én nem tudok elvonatkoztatni korosztályok szerint.

2016. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
A sajátom nyilvan az volt. Most 5 évesrn is az. Más gyereket ki nem állhatok főleg a piciket. Irritàlnak. 10 év felett már ok.
2016. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 1,5 éves lányom és egy 3,5 éves fiam.

Ezt írtad: "Szerintem ez csak nevelés kérdése. Üvölt, mert nem kap meg valamit." A lányom hisztis. Nem kicsit, nagyon! A fiam egyáltalán nem volt az. Ugyanúgy neveltem mindekettőt, ésszerű keretek között kaptak meg dolgokat, nem ugráltam körül egyiket sem. Mások. Ennyi. Látszik, hogy nincs gyereked, mert ez nem feltétlenül nevelés kérdése!

A kinézetük igen, nagyon cukik. Már amelyik. Életvidám, eleven. Már amelyik. gyakran kergeti őrületbe a szülőket...Ja hát ez aztán tényleg imádnivaló...

Amúgy meg mindenki imádja, szereti a gyerekét, akár 8 hónapos, akár 5 éves, akár 1,5 éves. Ez nem kor függvénye szerintem.

Fura ez a kérdés...

2016. ápr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Kérdés alapján műtermi fotókról ismered ezt a korosztályt."


Egész kamaszkoromban gyerekekre vigyáztam, és rengeteg ilyen korú gyerek van az ismerettségi körömben, akiket szinte minden nap látok. Nem gondolom, hogy ebbe a kategóriába tartoznék.


Aki azt írta, a szülők nem következetlenek: A gyerek, ha minden kirohanásánál, hisztétiájánál azt tapasztalja, hogy nem ér el vele semmit, egy idő után ráun, abbahagyja, mert nem látja értelmét. Ha a szülők alkalmanként engednek, akkor persze, hogy próbálkozik, mert nem tudhatja, hogy most vajon működik-e. Ez a következetesség: ha nem, akkor nem, végleges, megváltozhatatlan a döntés.

2016. ápr. 20. 11:37
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

En is igy vagyok vele,imadnivaloak,ahogy tanulnak beszelni,kis totyik :) szerintem ez az egyik legszebb idoszak,es imadnivalo ruhakat lehet kapni rajuk :)

De szerintem minden kor mas miatt szep :)

6 eves,4 eves es 1,5 eves kislanyaim vannak :)

2016. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!