Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit kapjon húsvétra? Bővebben...

Mit kapjon húsvétra? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Lányom 2,5éves.Imád "rajzolni"ezért színezni, de ebből már van neki elég sok, igaz,már sok hiányzik belőle.

Én kis porszívót gondoltam, de mivel ilyen rajzolgatós,lehet,hogy abszolút nem érdekelné, mert eddig ha kapott valamit,1-2 óráig érdekes volt, aztán visszatért a firkáláshoz.

Szerintetek inkább színezőt, zsírkrétát, kapjon vagy a porszívót.Tanácstalan vagyok:(

Bocs, ha hülye kérdés de remélem azért adtok tippet:)


2010. márc. 26. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is lányom van, és nem hinném, hogy vennék neki porszívót. Ezért is a firkálósra gondoltam. Főleg, ha azt szereti.

Mi nemrég ilyet vettünk, szereti.:

[link]

2010. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Bár én sose értettem mért kell csokinál komolyabb ajándék mikulásra és húsvétra, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor szerintem ne porszívót vegyél. Nálunk az nem jön be. Mi is szinezgetősek, rajzolgatósak vagyunk.
2010. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszban szereplő tábla szuper, nekünk is van, minden nap használja a lányom. Szerintem ez minden gyereknél tuti siker.

A porszívó nálunk is felejtős, pedig imád a lányom takarítani, mos és porol folyamatosan, de a porszívója bent porosodik a sarokban.


Ha neked nem tetszik ez a tábla, vagy nincs hozzá helytek, vagy nem tudsz eljutni Ikeába (lehet hasonlókat kapni játékboltokban is, de kb. dupla áron) akkor vegyél neki mágneses rajztáblát, vagy Aqua doodle-t (Fisher price)

2010. márc. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!