Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy reagáljam le, ha a...

Hogy reagáljam le, ha a nagymama folyton szidja, becsmérli a kis unokáját nekem, persze a szemébe meg dícséri?

Figyelt kérdés
Most csak nekem akar "betenni", vagy ez mire jó szerintetek? Hozzátenném, az ő gyereknevelése nem volt kicsit sem követendő példa.
2015. jún. 25. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%

Én megmondanám neki, hogy vegyen vissza magából sürgősen!

És én simán megcsinálnám azt is, hogy nem találkozok vele többet ha ilyen.

Nem viselném el, hogy becsmérli a gyereket.

2015. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Továbbra sem értelek...


Ilyemi?


"A hülye fiad sosem tanul meg cipőt kötni már?!"


"A buta gyereked meddig iszik üvegből?"


Vagy mi?

2015. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

uristen.. ráadásul anyukád.. :(

Külön laktok?

2015. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ilyesmi
2015. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát én sem értem a konkrét szitut. De ha így áll, még mindig jobb, ha dicséri, mintha piszkálná és mindig elégedetlen lenne vele. Hogyan szidja, becsmérli neked?

Ha ez vigasztal, akkor nálunk anyám csak engem becsmérel, én mindent rosszul csinálok, szánt szándékkal csinál mindent másképp, mint ahogy kérem. Anyósom pedig képtelen megdicsérni a gyerekeket, olyat még nem csináltak, amiben nem talált volna valami hibát.

2015. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálunk tesóm anyósa tesz sokszor ilyen rosszalló megjegyzéseket tesómra. MIndig hülyének, vagy hanyagnak akarja beállítani. Mostani szitu: 8éves a fiuk, a mamáék elvitték nyaralni. MIkor odaértek a szállodába a srác kipakolt, a fehérneműs zsákját valahogy beejtette az ágyak közé, és tesóm volt a hibás, hogy nem küldött a gyereknek bugyit-zoknit. Aztán persze az utolsó nap megtalálták mikor jöttek haza és mindenhova benéztek, hogy ne hagyjanak ott semmit.... De mikor minden nap hazatelefonáltak, hogy hogy van a kissrác, mindig tesóm orra alá dörgölte, hogy hogy nem volt képes alsógatyákat berakni a táskába....
2015. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ismerős, anyukám ilyen pont.

De még a jobbik eset, ha a gyereknek a szemébe nem mondja, nálunk azt is mondja.

A mi esetünkben az van, hogy neki gloria lebeg a feje felett, mert ő otthon maradt a húgommal méltányossági gyesen, mert mindenhonnan kirúgták a kicsi gyerek miatt. Most meg állandóan azzal jön, hogy azért ilyen problémásak a gyerekek, mert én a karrierista nő nem maradok otthon a gyerekekkel.

Mindenben rosszak szerinte, neveletlenek, nem segítenek a házimunkában, a gyerekem nem tud olvasni (most volt elsős). Szóval nagyon rossz szegényeknek, hogy ilyen rossz anyjuk van.

Nem értem igazán én sem, hogy miért csinálja, bár mi sosem voltunk jóban. Én elég ritkán megyek oda, kerülöm, amikor csak tehetem.

2015. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A saját anyukádnak mond meg hogy ha a oknélkűl becsmérli gyerekedet nem mész hozá .
2015. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én volt hogy nem beszéltem anyukámal hosszu ideig mert csak bántani tudot a megjegyzéseivel.illetve neki egy ideig csak jó dolgokat meséltem el,most is inkább a jó dolgokat mondom el mint problémát max késöbb mesélem el problémát és a megoldást ,viszont anyukám is vissza vett magábol ,tehát már nem szekál mindig ,és én is megtanultam egyik fülem be másikon ki ami csak szekálás.
2015. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!