Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom két éves 9500gr és...

Lányom két éves 9500gr és 89cm. Nem kevés? Eszik rendesen (ötször hatszor egy nap).

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 10:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a választ Neked is(10.30). Én sem vagyok nagy :154cm és 52kg, de amíg nem lettem terhes az első fiammal, addig 45kg voltam. Köszönöm az érdeklődést is. Voltunk Pesten, most mérnem kell minden héten, és jövő hónapban megyünk vissza. A doktornő azt mondta neki nem tűnik soványnak a lányom, de azért járjunk utána. Vissza álltunk a tápszerre, mert mikor beteg volt, csak azt ette meg. Mikor azt kér enni (persze csak reggel és este), akkor adok neki. Nem mindíg kéri. Majd írok ha van valami. Mégegyszer köszönöm az érdeklődést, aranyos vagy.

Minden jót Nektek és a válaszolónak is.

2010. márc. 7. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!