Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen tanulta meg...

Hány évesen tanulta meg gyereked rendesen kifújni az orrát?

Figyelt kérdés
most,hogy ilyen náthás időszak van és ovis is minden 2.héten folyik az orra,de sajnos nem fujja ki inkább vissza szívja..-aminek utána következményei vannak!
2011. okt. 9. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2.5 lehetett
2011. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Hungy válasza:
A mi lányunk most 5 éves, de még mindig nem tudja rendesen kifújni. nem az értelmi képességeivel van baj, csak egyszerűen olyan gyengén fújja, hiába akarja erősen, hogy nem jön ki. Ezért aztán rászokott a szívásra, és amikor náthás, nagyon figyelni kell rá, és állandóan mondani neki, hogy fújja. :(
2011. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves,próbálkozott már az orrfújással,de nem igazán tudja még.Viszont oda szokott szaladni és mondja hogy anya folyik :) Akkor kifújjuk és kész.
2011. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kb. 3 évesen.
2011. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1.5 lehetett.most 2 de már egyedül is kitudja.nem tanítottam egyszer csak sikerült kifújnia.
2011. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hogyan tudtál rávenni egy 1,5 gyereket,hogy rendesen fújja ki az orrát?
2011. okt. 9. 19:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Még nem fog menni,vagyis jobb ha szívod,ugy erősebb,jobban kitisztul.
2011. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de az enyém már 3éves,és elvileg ilyenkor már illene kifújnia,-csak alapból utálja amikor az orrát törlöm.és jó lenne,ha megtanulná végre,de nem tudom eldönteni,hogy tényleg nem sikerül neki vagy csak direkt csinálja
2011. okt. 9. 20:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Még nem volt 2 és fél éves,mikor rájött,hogy ha kifújja,nem kell porszívózni.Azóta nagyon ügyesen fújja,és ha kell erősen is tudja.
2011. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az enyém most 19 hós és már fújja, igaz nem túl erősen de napról napra ügyesebb. Én egy játékkal vettem rá: befogtam az orrát óvatosan és ezen Ő nagyon nevetett és elkezdett fújni. Azóta mindennap 1x kifújjuk csak "gyakorlásképpen" de nem erőltetem :)
2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!