Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen tanulta meg...

Hány évesen tanulta meg gyereked rendesen kifújni az orrát?

Figyelt kérdés
most,hogy ilyen náthás időszak van és ovis is minden 2.héten folyik az orra,de sajnos nem fujja ki inkább vissza szívja..-aminek utána következményei vannak!
2011. okt. 9. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most kezdte fújni, még nincs 2,5 éves. De elég gyengén sikerül még. Na náthás lenne, még szívnom kellene.
2011. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2,5 éves és a napokban tanulja meg épp, hogy egyedül fújja ki és törli meg.
2011. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A nagy 2 évesen, a kicsi 1,5 évesen - egyszerűen látta a nagytól, hogy hogyan kell.


Szerintem amíg nem tudja rendesen fújni, addig mindenképpen szívd neki orrszívóval, minden orrszívás után próbálgasd, hogy fújja ki.


Mi nagyon sokat játszottunk egy rendes sztetoszkóppal (anyu eü-s), hallgattuk egymás légvételét. Amikor orrfújáshoz készültünk azt mondtam neki, hogy úgy fújja ki a levegőt, mint amikor a doktorosat játszunk, csak gyorsabban.

2011. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy sikerült rávenni.tetszett neki hogy én fújom és ő is próbálkozott.egyszerre voltunk náthásak.először éppen hogy sikerült neki,volt hogy a száját fújta az orra helyett.most már 2 évesen egyedül is kifújja és meg is törli az orra alját utána.

ja én porsziorszit soha nem használtam neki,kicsit morbidnak tartom(egyébként van az is nekünk).a sima orrszívónál is ordított,akkor mi lett volna a másiknál.

2011. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
2,5 évesen, ha én tartom a zsepit, ő erősen kifújja.
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!