Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szed küzületek vki feszültség...

Szed küzületek vki feszültség oldásra, idegességre vitamint vagy orvosságot? Milyent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is MagneB 6-ot szedek kb. 1 honapja- A doki javasolta ugyan ezekere a panaszokra. Nálam is bevált.
2010. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én bizony beveszek időnként egy fél Frontin tablattát is.Nekem a sima Magnebé,nem segít.Igaz nekem haláleset történt a családban ami nem javított a közérzetemen,és nekem már 2 gyerkőcöm van,tehát dupla gond.Orvos írta fel,de nem szedem rendszeresen,de vannak hetek amikor minden nap kell,mert sokat szorongok,feszült és fáradt vagyok.Hajlamos vagyok a pánikbetegségre is,de egyenlőre tudom kezelni.Nekem sajna a citromfű tea nem segítene.

Ha nem javul a helyzeted a Mg-b6-tól minenképp beszélj legalább a háziorvossal,mert a tartós szorongás,feszültség sok betegségnek a kiváltó oka.Pl.hátfájás,reuma panaszok,gyomor nyombél,fekély,vastagbél irritációs gyulladása,szapora szívverés,ritmuszavar stb.....

Nem szégyen orvosi segítséget kérni,ha bajban vagy.Jobbulást kívánok!

2010. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A vitaminszedés szerintem nem minősül a klasszikus értelemben "bogyó szedésnek". Én is szedek, bár nem a magneb-t, mert attól állandóan ettem. Kalcium, magnézium, cink kombinációban+ béres vas-at szedek. Szerintem nem muszáj vérvétel a vas előtt, mert ha már nem szoptatsz, akkor elvileg már menstruálsz, és akkor amúgy is ajánlott a vas!

Jobbulást!!

2010. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nagyon rendessek vagytok,köszönom!
2010. febr. 19. 10:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Én a MagneB6-tól híztam, mint a disznó, mert egész nap éhes voltam (B vitamin hatása). Egy idő után ettől voltam ideges, meg mert a férjem az alakommal cukkolt. (Nem nehezményezte, csak cikizett néha.) Úgyhogy abbahagytam. Persze nekem is volt minden, 3. terhesség alatt 3 haláleset, építkezés, költözés sok-sok kilométerrel odébb, új ovi, új iskola, új munkahely, minden, de ennek ellenére a citromfűtea, és az esténkénti nyugodt fürdő, egy-egy tudatosan lehiggasztott félóra, beszélgetés a férjemmel vagy egy-egy nyugodt közös séta, komolyzenei koncert kettesben, amíg a nagyi unokázik elég volt. Anyósom szed MagneB6-ot, olyan, mintha pszichésen függő lenne tőle, igaz, nem is ideges, csak súlyos depressziós. Azzal, hogy tudatosan teszem rendbe magam, én sokkal jobban jártam. Persze, ideiglenesen könnyű megoldás lehet egy vitamin, ami nem is ártalmas, de ha nem a hiánya a feszültségforrás, hosszú távon nem ez a megoldás. (Ez nem beszólás, csak megjegyzés és tapasztalat.)
2010. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Vannak gyógynövény alapú hozzászokást nem okozó szerek is.
2010. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Orvos által felírt gyógyszereket szedtem Rexetint meg Ataraxot.Ezek depresszió elleni szerek. Ez kezdetben jót tesz viszont nem jó sokáig alkalmazni őket. A kezdeti szorongást nagyon szuperül oldja úgy érzed felszabadult leszel és boldog. Majd egy idő múlva már úgy érzed nem hatnak ezek a gyógyszerek, na akkor kell leszokni róla,mert a szervezeted már nem igényli ezeket a gyógyszereket. Hatásuk nagyon erős és jobb rendszeresen ellenőrizni a vérképet is.Van akinek a recept nélkül kapható szerek beválnak ez szervezettől függ. Az én szorongásomra például nem volt elég a recept nélkül kaphatóak. Ha valakinek mondjuk szociális fóbiája van vagy szorong,depressziós szerintem a vitamin nem elég rá. Attól függ,hogy mitől van szorongása ha mondjuk attól,hogy nem szed elég vitamint,akkor arra jó,de a szorongás okát kell mindig megtalálni.
2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!