Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szed küzületek vki feszültség...

Szed küzületek vki feszültség oldásra, idegességre vitamint vagy orvosságot? Milyent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 13:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj hogy megkérdem, de neked is babád van? Ettől vagy Te is fáradt? Mert én is fel akartam tenni ezt a kérdést, kíváncsian várom a válaszokat.
2010. febr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
max. citromfű teát igyál!
2010. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen,van egy másfél éves ksifiam.Szoval nem szoptatom már,és gondoltam valaki tanácsot tudna adni a témában.Kéne valami vitamin vagy nemtudom.Éjjel rosszul alszok nagyon.Nehezen alszom el nappal fáradt vagyok,kimerült...
2010. febr. 18. 14:10
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Magne b6, nekem a második terhességem ad okot a feszültségre a kétéves gyerekem mellett:D ez teljesen jó ez a vitamin, mosolygok azon is, ha odapisil a kanapéra, vagy ha éppen szanaszétdobálta a konyhaedényeimet:D Abszolute meg vagyok ismét nyugodva, csak ajánlani tudom, napi 3*2-t szedek. Kicserélték az egész családot, mióta én is lenyugodtam.
2010. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A magnéziumhiány okozta fáradtságra a magne b6, a vashiány okozta fáradtségra pedig a vastabletta. Ezek valóban csodákra képesek, sokszor nem is tudjuk hogy a vashiány okozza a fáradtságot, kimerültséget.
2010. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

14:30-as neked magnézium hiányod volt amikor elkezdted szedni?Vas hiány a vérképböl mutathato ki?Mert talán ez végett nem szeretnék vérvételre menni:S

Köszi a válaszokat

2010. febr. 18. 14:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmilyen hiányom, legalábbis nem tudok róla, teljesen egészségsen táplálkozuk és a vérképeim is tökéletesek. A dokimnak mondtam, hogy néha tiszta dili vagyok, és feszült, ő mondta, hogy szedjem a magne B6-ot. Emiatt nem kell vérvételre menned, ez csak vitamin, rontani nem ront az egészségi állapotodon és függő sem leszel, próbáld ki nyugodtan :)
2010. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben:)Köszi
2010. febr. 18. 16:06
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért kell mindjárt bogyó után nyúlni, ha nincs jó kedve az embernek, vagy nem jól alszik?

Én sem alszom jól, van egy másfél éves lányom, 39 hetes terhes vagyok, a lányom mindig is rossz alvó volt, sosem alszom 4-5 óránál többet, egész nap futok utána, mégsem jut eszembe, hogy bogyókat szedjek...

Amúgy én is inkább a citromfűteát javasolnám, de előtte akkor egy vérvételt legalább!!

2010. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Csodálkoztam is volna ha nem szol be valaki:).

Egész nap fáradtnak és türelmetlennek érzem magam,allig alszom éjjel, a kicsi miatt is és én sem birok.Miért lenne baj az ha vitamint szednék??????????????

2010. febr. 19. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!