Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, az is, hogy a...

Előfordulhat, az is, hogy a túlzott feszültség, és idegesség miatt nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
Hogyan " orvosoljam " ezt?
2011. jún. 8. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ez előfordulhat.


Mitől vagy feszült? Mert így nehéz megmondani, hogy ezt hogyan orvosolhatnád :(

2011. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Háát a egyik családtagom szereti a szeszt... és néha ugy jön haza, ahogy nem kellene... Kiabál néha, hujjog, a lehetetlent fujja stb...Én ettől kikészülök. Különköltözés nem jó!
2011. jún. 8. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát... Akkor csak azt tudnám mondani, hogy ne foglalkozz vele. De tudom, hogy ez nem ilyen egyszerű, nálunk is volt régebben hasonló probléma :( Ha a különköltözés nem jó, akkor sajnos nincs ötletem...

2011. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Két ismerősöm is esett teherbe több hónapos próbálkozás után úgy, hogy munkahelyet váltottak éppen, és megszűnt az előzővel járó stressz... Az minden megmagyarázhat.

De egy ilyen helyre szeretnél babát vinni??

2011. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!