Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, ti mennyit kerestek?...

Anyukak, ti mennyit kerestek? Kap egyaltalan egy anyuka "normalis" fizetest? Tappenzre, ilyesmire gondolok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Mi az, hogy csak minimálbér jut? Ez elég nagy butaság. Ha anyukának van normális végzettsége, akkor el tud normálisan helyezkedni és kap normális fizetést!
2015. márc. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Huh. Látom sokan jól jönnek ki a diplomájukkal, nyelvtudásukkal :) ennek örülök, csak kicsit elkeseredtem, mert van diplomám, és 265 ezer a bruttóm...amiből kb. 180 ezret kapok kézhez. E mellett napi másfél órát utazok, és 9 órát töltök a munka helyemen. Én a gyerekemmel nem megyek (nem is mehetek)táppénzre, a szüleim vannak vele otthon. Mikor elkéredzkedtem mert orvoshoz akartam vinni, a főnök visszakérdezett, hogy nincs annak a gyereknek apja? :O

egyébként 14 éve dolgozom itt, még tervbe se volt a gyerek kérdés, mikor ide jöttem... de a fizetésem nem befolyásolta, de a hozzáállásuk nem változott még mindig úgy csinálnak mintha nem lenne családom, és bármikor "ugrasztható" lennék :(

jobban örülnék egy gyerekbarátabb munkahelyhez! csak ugye nem egyszerű .....

2015. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
300 nettó. Heti 30 óra magáncégnél.
2015. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Diplomás közalkalmazottként kb. 85 ezer körül jön ki a nettóm. Tök megéri :/ De ez teljesen független attól, hogy anyuka vagyok-e, vagy sem, férfi kollégám is ugyanennyit keres. Az már sokkal inkább zavar, hogy a párom ugyanazt a munkát végzi, amit én, csak nem állami cégnél, és kb. 150 a nettója. Ez se sok, de azért mégis. Ja, és neki csak középfokú végzettsége van. Viszont oda engem eleve fel sem vennének (belsős infó), mert 20 és 40 közötti nőket nem vesznek fel oda, nehogy véletlenül elmenjen szülni.
2015. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én egy közlekedési vállalatnál dolgozom,12 órázom heti 4x,járok éjszakára,hétvégén,ünnepnapokon,125 ezer körül kapok,ebbe benne van az 1 gyerekre járó adókedvezmény.

Nem vagyok túlfizetve :(!

A normális fizetés nálam 200 ezernél kezdődik.

2015. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy anyuka vagyok, ugyanazt a pénzt kapom, mint a kolléganőim. Sőt, többet is, mert a gyedet is kapom a fizu mellé. Táppénzre még nem kellett elmennem, össze van egyeztetve a beosztásom a férjemével, így mindig van aki a gyerekekkel van, ha betegek.
2015. márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én a határ mellett lakom és kijárok dolgozni Ausztriába. Havi 2200 Eurot keresek. Nem panaszkodom, itthon 150ezret keresnék a szakmámban
2015. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Pár hete két állásinterjún voltam. 3 gyerekem van, még picik (ovi-bölcsi)

Az egyik interjúról majdnem hazaküldtek, annyira látszott rajtuk, hogy gáz a 3 gyerek.

A másik helyen pedig odavoltak, hogy milyen jó, nyugodt, boldog, kiegyensúlyozott családból jönni dolgozni, akkor jobban megy a munka is (felvettek).


És tényleg, én ha magamból indulok ki, most 35 évesen a 3 gyerekkel megbízhatóbb vagyok, mint 25 évesen, mikor azt se tudtam, merre vagyok arccal, rendre másnaposan jártam dolgozni, stb stb.


Van igazgató barátnőm, ő is anyukákat szeret jobban felvenni, mint fiatalokat.

2015. márc. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én egy oviban dolgozom, minimálbérért. Nagyon kevés, de jelenleg amikor állást kerestem azt vettem figyelembe, hogy helyben legyen, és tudjam rendezni a lányaimat.
2015. márc. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!