Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek dokihoz, tegnap...

Holnap megyek dokihoz, tegnap lett pozitív a tesztem:-) Látni fog egyáltalán valamit? Fontos mennem mert veszélyes munkahelyen dolgozom, rögtön mennem kell táppénzre.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 19:11
 1/10 A kérdező kommentje:
2009. ápr. 28. 19:11
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nálam még csak szikhólyagot látott, 3 hét múlva kellett visszamennem! Ha szívhangot hall és megállapítja, hogy élő a terhesség akkor ad javaslatot táppénzre!
2009. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia ha nem hall szívhangot(ami valószínű,mert ahogy számolom elég korai még)nem mehetek táppénzre?Olyan cégnél dolgozom a veszélyes vegyszerekkel dolgozunk,nem szeretnék kockáztatni:-(
2009. ápr. 28. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon jó fej a házidokim, szóltam neki hogy mi van, és hogy kiírna-e és egyből felvett táppénzre. Majd vinnem kellett a nőgyógyásztól kapott javaslatot, nála én 6 hetesen voltam és már volt szívműködés. Ezt orvosa válogatja.

Gratulálok és vigyázz magadra!

2009. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem orvosa válogatja, de ilyen korán nem hiszem, hogy kiír, hiszen még szinte semmit sem fog látni...

Ha nem, akkor próbálj meg addig a pár hétig sima táppénzre menni egy kis szabadsággal elegyítve...

2009. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én pék vagyok,pozitív teszt után 3 nappal mentem orvoshoz (mivel hétvége volt),és már kiírtak táppénzre.Először csak petezsákot látott,1 hét mulva már fél cm-es volt a babám.

A háziorvos is kiírhat,mert a nőgyógyászok nem szeretnek ilyen korán táppénz javaslatot adni.

Drukkolok!Majd írd meg mit láttál az uh-n!:-)


17 hetes pocis

2009. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,holnap írok mit láttam:-)
2009. ápr. 28. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok :) Látni szerintem nem fog semmit, én ma voltam dokinál, a nem várt után 4 nappal, és még csak 1 üres petezsák volt. :)

Viszont nekem ugyanez volt a kisfiammal,(üres petezsák) és azonnal betegállományba kiírt, mert elötte volt 2 missed ab-om. Szóval elvileg kiírhat nyugodtan!

Kellemes babavárást! :)

2009. ápr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia én amikor terhes lettem még az 2005-ben Augusztus 9-én volt meg utoljára a mensim,Szeptember 17-én csináltam egy terhességi tesztet ami pozitiv lett az Szombatra esett,utána való héten még Hétfőn elmentem éjszakás műszakba dolgozni, másnapra szabit kértem, Szerdán elmentem nőgyógyászhoz meg állapították hogy 5 hetes terhes vagyok,akkor kértem meg a ki választott orvost,hogy nem e kisérné figyelemel a terheségemet és kértem tőlle hogy táppénzre mehesek ő írt egy papírt a körzeti orvosnak.Csütörtökön elmentem a védőnőhöz kitőltötte a kis könyvet utána át mentem a körzeti orvoshoz és oda adtam a nőgyógyásztol kapot papírt és ő Szerdátol vett táppénzre.Menstrució 1 napjátol számitva a 44. napon csináltak hüvelyi ultrahangot és ez van az akkori leletemen: Az uterusban 18 mm-es petezsák,benne szabályos szikhólyag embrio még nem itélhető meg. Vélemény:Grav.s.5.
2009. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell betegácsiba menned.Ha biztos a terhesség ,akkor azt ugyis jelezned kell a fönöködnél.A veszélyes munkahelyen ,veszélyes anyagokkal dolgozóknak a munkatörvénykönyve kitér erre a részre,ezt a fönököd pontosan tudja.Fel kell ,hogy ajánljon úgynevezett könnyitett munkát.Nézzél utána és ha biztos babát vársz azonnal lépjél ez ügyben.
2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!