Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem kellene az öcsémmel...

FFDP kérdése:

Nem kellene az öcsémmel éreztetnem, hogy túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém, 8 éves. Alkatilag azt kell mondjam, nem durván, de valamennyire túlsúlyos, van egy hasa. Ilyen idősen én is kövérebb voltam, de - ez most furán fog hangzani - de szinte fel se tűnt. Nem fordítottam semmi figyelmet a külsőmre és nem is tűnt fel gyakorlatilag, hogy kövérebb vagyok. De most nem ez a lényeg, csak gondoltam az én példámból kiindulva (azóta 16 éves vagyok és jó a testalkatom) az öcsémmel kell éreztetnem, hogy "ez így nem ok", vagy az csak rosszat tenni neki pszichésen?
2010. jan. 31. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 8 éves kisgyereket nem kellene ilyenekkel nyaggatni. Még ezt simán elnőheti, ahogy kezd kamaszodni. Amúgy is a fiúk hirtelen nyúnak általában. Nem kell bántani a pszichéjét!
2010. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is kövér kisgyerek voltam, én örültem volna, ha valaki SEGÍT. Ne csak szólj neki, hanem pl menjetek együtt sportolni, kirándulni. Esetleg beszélgethetsz Vele, hogy Neked ez rossz volt vagy hogy ha megint annyi idős lennél, mire figyelnél jobban. Ha óvatos és kedves vagy, biztos, hogy nem fogsz ártani Neki!
2010. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!