Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a vérnyomásomra gyógyszert...

Ha a vérnyomásomra gyógyszert kell szednem, és túlsúlyos vagyok, császárral fogok szülni?

Figyelt kérdés
Vagy így is szülhetek természetes úton?34 hkm.
2011. szept. 27. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam és természetesen szültem vajúdással együtt másfél óra alatt.
2011. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz a vérnyomásodra???


És terhesség előtt is magas volt a vérnyomásod?????

2011. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Dopegyt,3at naponta..magas volt egy picit előtte is,130körül szokott lenni.
2011. szept. 27. 20:40
 4/14 anonim ***** válasza:

És a Dopegyt használ??? Mennyit mérnek általában mióta szeded????


Bocs, hogy ennyit kérdezek. De én hasonló cipőben fogok járni. Azaz szültem már idő előtt sürgősségi császárral magas vérnyomás miatt, de sajnos.... baj lett... Na nem is ezt akarom mondani.

Csak hogy én most úgy készülök babavárásra hogy 140 körül van a vérnyomásom. Gyógyszerezni fognak mielőtt teherbe esnék. És az érdekelne hogy mennyire lehet szinten tartani???


Amúgy csak akkor szülsz császárral ha nagyon kiugrik a vérnyomásod, akkor már nem kockáztatnak sima szüléssel.

2011. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Így most nekem 120-at vagy annál kevesebbet szoktak mérni.írd le nyugodtan,mi történt..
2011. szept. 27. 20:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Ááá nem foglak traktálni, meg nem is akarlak az én történetemmel felzaklatni vagy ilyesmi.


Csak tudod úgy megörültem hogy hirtelen kérdezhettem valakitől akinek szintén vérnyomásos "gondja" van.


Boldog babavárást kívánok!

2011. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát,köszönöm..:-)remélem minden jó lesz veled is..
2011. szept. 27. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
természetes úton szültem magas vérnyomással,nagy túlsúllyal
2011. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia

én is Dopegytet szedtem, a 24 héttől, előbb 2*1, majd 3*1, és aztán 4*1 adagban. Igy lehetett 90/120 környékén tartani a vérnyomásomat.

A ztán a 37 héten 2 nap is kiugrott 100/150-160 ra. 3 nap alatt iszonyatosan bevizesedtem. Ezért be is indították a szülést. Természetesen szültem, gátvédelemmel, 4 óra alatt.

Aztán 2 nap alatt a vérnyomásom teljesen rendbe jött. Most is 80/110 körül van.

2011. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én is dopegytet szedek 32. hét óta túlsúlyos is vagyok egyszer már szültem ugyanígy akkor 150/90 volt szülés alatt a vérnyomásom, de sima szülésem volt teljesen átlagos. Most ennek tudatában már 32. héttől felírta a dokim a gyógyszert már 3 nappal túlhordtam a babót, a vérnyomásom ok, valószínű hogy sima szülésem lesz max indítani kell.
2011. szept. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!