Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a vérnyomásomra gyógyszert...

Ha a vérnyomásomra gyógyszert kell szednem, és túlsúlyos vagyok, császárral fogok szülni?

Figyelt kérdés
Vagy így is szülhetek természetes úton?34 hkm.
2011. szept. 27. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
dopegytet 4x2 szedtem +30 kiló volt rajtam és császárral szültem,mert faros volt a babám...
2011. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ikreket szültem nagy túlsúllyal, természetes úton, 40-dik héten. A vérnyomásom az utolsó hetekben 130-140/90 körül volt,de a Dopegytet csak a biztonság kedvéért írta fel a dokim,ha 90 fölé ment volna,akkor kezdtem volna szedni.(azt mondták az a lényeges,hogy max 90 lehet a második érték) Szülés rendben zajlott.

Sok sikert,könnyű szülést!

2011. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én 4x2 dopegytet szedtem és 2x1 isoptint. nem volt tervben a császár, végül mégis az lett a 32. héten, mivel a toxémiám totál eldurvult. addigra 100kg lettem (javában csak víz volt).


az hogy túlsúlyos vagy nem ok a császárra és a magasvérnyomás sem. de ha szülés közben nagyon megugrik a vérnyomásod, akkor hogy nem kínlasztanak tovább.

2011. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én is dopegytet szedtem 4x2-t,mellette 2x1 betalocot,így volt 150-160/90-100 a vérnyomásom.volta rajtam túlsúly,de természetes szülésre készültünk.más miatt lett császár.
2011. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!