Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen típusú autóban fér el...

Milyen típusú autóban fér el hátul 3 gyerekülés?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni sokgyerekes szülőktől, ti milyen autóban fértek el? Nincs rá több milliónk, használtat vennénk. Pl. Vectrába vagy Mondeóba befér 3 ülés? Vagy ezt felejtsük el, ennél is nagyobb kocsi kell?

Köszi!


2010. jan. 21. 11:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az Opel Zaphirába sztem befér-bár még nem próbáltam-mert a két bekötött hordozó között én utaztam,ha többen voltunk.És az ülések nem olyan szélesek mint a hordozó.
2010. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Toyota Corolla Verso van, abba az egy ülés és két hordozó befér, a 3 ülés majd most jön, úgyhogy nem tudom. De az egy ülésünk nekünk nagyon széles, asszem a másik kettő nem egy hodály lesz és akkor jó lesz.
2010. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ismét. Azt elfelejtettem mondani, hogy nem tudom, mennyit utaztok, de szokj inkább a személyautó helyett az egyterűekre rá, mert abba belefér a 3 gyerek cucca is, nem csak a gyerekek...
2010. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

corolla versoba tuti befér, de szép nagy autótok van :)

nekünk honda jazz van, szerintem talán még ebbe is befér, de nem mindegy, hogy milyen. amúgy sztem a versoba azt pakolsz, amit akarsz. na majd egyszer nekünk is olyan lesz, imádom azt az autót! :))

2010. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk renault mégane, 5 ajtós, simán befér 3 gyerekülés, de a csomagtartó nem olyan óriás. Viszont 5 ajtós, szóval felfelé az is pakolható.
2010. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi is éppen ezen feladat megoldásán fáradunk. Sztem csak vmilyen egyterű jöhet számításba vagy egy "bálna" merci

:-)). Személyautóban nem fér el 3 gyerekülés. Nekünk 2 ülés van és egy magasító, de mivel középen nem lehet keresztbe feszíteni az övet csak alul, így az nem biztonságos. Így én préselem be magam a hátsó ülésre középre. Hát mit mondjak, egy élmény...

2010. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én a renault-s vagyok. Befér 3, pedig személyautó. és hátul középen is hárompontos a biztonsági öv.
2010. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Verso se óriási autó, ha beteszed a 3 gyereket, a cuccukat, meg a bobtail-t hátra :-))
2010. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12.57 vagyok. Persze én azokra gondoltam, amit próbáltam:-))
2010. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ezek másfél milkósak, használtan. nem tudom ez soknak számít még? [link]
2010. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!