Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ez a bicikli és ez a...

Jó ez a bicikli és ez a gyerekülés?

Figyelt kérdés

Ezt a bicajt néztem ki magamnak,de nem tudom,hogy a gyerekülést rá tudom-e majd rakni?Kérlek segítsetek nekem.


Ez lenne a bicikli:


[link]


Ez pedig a gyerekülés amit meg szeretnék venni,de csak ha biztos,hogy rá tudom rakatni a biciklire.


[link]


2011. júl. 16. 11:19
 1/7 A kérdező kommentje:
2,5 éves fiamat hordanám bölcsibe vele, augusztustól.
2011. júl. 16. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:

A bicó jó, van rajta a csomagtartónak hely. Viszont én ilyen bicósülést rendeltem, nagyon szuper, és olcsóbb is. Persze, csak egy tipp!


[link]


Bicóra fel anyukák! :)

2011. júl. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemrég "utaztam" ebben a témában, így tudok pár (talán hasznos)tanácsot adni.

Bicaj választás: e a bicaj sztem 26-os, ha nem vagy magasabb, akkor elég, különben egy 28 ast javaslok. Mivel nincs rajta csomagtartó, ezért vagy veszel rá egyet (masszívat 25 kg teherbírásút!), és arra veszel egy csomagtartóra szerelhető típusú gyerekülést, vagy vázra szerelhető gyerekülést vásárolsz. Amit linkeltél, az úgy értelmezem, vázra szerelhető. Újabban most ez a divat, de én utána olvastam, azt írják, jobban elnyeli a rossz utak miatti rázkódást, viszont a csomagtartóra szerelhető stabilabb.(mi csom.tartóra szerelhetőt vettünk)

Nem tudom, mennyiért hirdetik a bicajt, de ha elfogadsz egy tanácsot, az ilyenekért nem szabad használtan (sem) nagy pénzt kiadni érte. A gyerekülést mi neten rendeltük, mert futárral hozatva is 5 ezerrel olcsóbb volt, mint boltban. Kb. ennyi jutott eszembe.

2011. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Én biztosabbnak érzem a vázra rögzíthető gyerekülést.

Sajnos csomagtartóra szerelhető ülésről szinte csak rossz véleményt hallottam.

Holnap megyek ezt a bicajt megnézni és kipróbálni.Remélem jó lesz.Kép alapján nagyon tetszik.

Esetleg olyan gyerekülés létezik-e amit két féle képpen is fel tudok szerelni?

2011. júl. 16. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak rosszakat hallottál a csomagtartóra szerelhető gyerekülésről?Ennek ellenére több az olyan. Én pedig csak jókat mondhatok róla. Én azért nem mertem úgy felszerelni a miénket,mert az, hogy végülis a levegőben van a gyerek, nem tűnik olyan biztonságosnak, mint amikor nincs. Igen, van olyan, hogy ígyis-úgyis fel lehet szerelni. A múltkor akciós volt az Intersparban, teljesen jó. Mindjárt megnézem a márkát.
2011. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már elkéstem, de nem voltam netközelbe. Szóval a link:

[link]


A 6.,7. gyerekülés univerzáslis, szerelhető mindkétféleképpen. Nekünk ilyen van, teljesen ok!

2011. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Megint én..


Itt jóval olcsóbb:


[link]

2011. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!