Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekülés 15-36 kg. A kettő...

Gyerekülés 15-36 kg. A kettő közül melyiket javasoljátok? Cybex Solution X vagy Besafe Izi UP?

Figyelt kérdés
Mindkettő biztonságos, ez ugye alap. De ha valamelyikőtöknek van tapasztalata bármelyikkel kapcsolatban, kérlek írjon. Könnyű a huzatot tisztítani? Nem fülled be a gyerek nyáron? Téli ruházatban is kényelmesen elfér a kicsid? Előre is köszi.
2011. jún. 14. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Huuuuuu. Hát szerintem a Besafe az über ász. De a Cybexnek nagyon jók a töréstesztjei. Én a Besafet választanám.
2011. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a Cybex van. Feketét választottunk, még nem mostam a huzatát, csak nedves ruhával tisztítottam, az könnyű volt. Kisfiam nem szokott nagyon beleizzadni, ill. nem jobban mint mi a rendes ülésbe :)

Nagykabátban, overálban is rendesen elfér benne, bár ő már 4 éves múlt, 17,5 kg és 110 cm. A fejtámla még nincs teljesen felemelve, tehát még sokáig jó lesz.

Viszont, az egy nagy hülyeség, hogy dönthető, mert nem az! A fejtámla dőlésszöge állítható ugyan, de az sztem semmire sem jó. A tároló rekesz pedig az ülés alatt van és hátulról nyitható csak, szóval csak arra jó, hogy az ülés papírjait beletegyük, amúgy használhatatlan.

Egyébként mi nagyon elégedettek vagyunk vele.

2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, most nézem, nekünk a sima Solution van, nem az X-es, tehát a régebbi. De ahogy látom, csak a vállvédő szárnyakban különbözik.
2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk ez van:

[link]

Most vettük februárban.A huzatot nem mostam még de ahogy nézegettem könnyen lelehet venni.Tényleg nem dönthető, az anyaga jó.Én mondjuk vettem egy aerosleep nyári huzatot rá, mert izzadós a fiam nagyon.Én megvagyok vele elégedve.Én úgy nézem,hogy a Besafe nincs is nagyon vállvédelme.Mindenképp a Cybexet ajánlom.Ha érdekel valami akkor csak kérdezz.

2011. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. 2éves a fiam 92 cm és 14.5 kg.Elfér benne nagykabátban is.
2011. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy közbekérdezek, de mi is most szeretnénk gyerekülést venni, és én is a Cybex Solution X-et néztem ki, de most teljesen elbizonytalanodtam ahogy olvasom, hogy nem dönthető. Pedig a termékleírásoknál mindenhol azt írják, hogy dönthető, és mi hosszabb utakra használnánk, fontos lenne, hogy a kislányom aludni is tudjon benne kényelmesen. Van egyáltalán ebben a súlykategóriában dönthető, kényelmes és egyben biztonságos gyerekülés?
2011. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Elmegyek és élőben is megnézem a Cybex-et, a besafe-et láttam már. Örülök, hogy jókat írtatok róla. Nekem nem fontos, hogy dönthető legyen, mert a lányom nem szokott aludni a kocsiban. Viszont klímázni nem szeretek út közben a gyerkőcökre, de a nagyobbik lányom elég izzadós. De jó tipp a nyári huzat. Köszönöm még egyszer.
2011. jún. 15. 14:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy dönthetők lennének. A dönthetőség csak arra vonatkozik, hogy fel tudja venni az autó ülésének a dölésszögét, de út közben ez a kategória már nem dönthető.
2011. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, és az utolsó válaszolónak üzenem, hogy a Besafe egy kicsit dönthető, nézd meg az oldalukat. Besafe.hu


3. Dönthető háttámla - a gyerek akár önállóan állíthatja magát alvó pozícióba.


Az iZi Up háttámláját az ülőlap mellett kétoldalt található karok segítségével meg lehet dönteni, amely kényelmesebb alvást biztosít a gyermek számára. Ezt a műveletet, akár bekötött állapotban ő maga is elvégezheti, mivel különösebb erőkifejtést nem igényel. Amikor meghúzza bármelyik kart, az ülőlap előre csúszik és a háttámla kb. 15 fokkal hátrébb dől. (Az ülés biztonságát természetesen ebben a helyzetben is megvizsgálták.) Amikor a gyerek újra előredől az ülésben, az automatikusan az eredeti ülő pozícióba csúszik vissza.

2011. jún. 15. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a segítséget! Ezek szerint vásárlás előtt mindenképp meg kell nézni személyesen,nem érdemes csak a leírásokra hagyatkozi.
2011. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!