Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két és fél évesetek mit...

Két és fél évesetek mit szeret csinálni, játszani stb?

Figyelt kérdés
Mennyi időt tudtok vele tölteni aktívan? Hogyan végeztek mellette (vele) házimunkákat? Dolgoztok is már? ...
2010. jan. 16. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak itthon "dolgozok" de az megy simán ,főzés ,takarítás,/ezt együtt csináljuk :)/ stb...addig épít vagy rajzol,gyurmázik a kislányom én pedig igyekszem időnként "munka "közben is rajzolni neki egy virágot, megölelni,ilyesmi.
2010. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nálunk is minden simán megy, de önállóan a kisfiam még nemigen gyurmázik, fest, játszik.... 3-5 percnél tovább.

Így hát várom a többi tapasztalatot is.

2010. jan. 17. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Probáld bevonni más dolgokba.Nekem a kislányom feláll a kisszékre és segit elmosogatni.Aztán porszivozunk, sepregetünk, mosunk(beleteszi a ruhákat a gépbe)és ha mindennel végeztünk akkor játszunk.Rajzolunk, szinezünk,labdázunk,fogocskázunk.Gyurmázni nem szeret mert piszkosnak érzi tőle a kezét és hamar abba hagya.
2010. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is segít takarítani, bár ő inkább szét, mint össze. :) A mosógépbe ő teszi a ruhát, tereget, bár javítani kell. Főzni akkor szoktam, ha alszanak a gyerekek déltől kettőig. Gyurmázni szeret, rajzolni, és festeni.
2010. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajzolás, festés, piki-paki ahogy ő nevezi :-).
2010. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk vannak kis dobozok, nagy kosarak, amikbe mindenféle kacatok vannak ( matrica, kártyanaptár, kinder állat, csatt, golyó, csipesz stb.), ezeket imádja kiborítani. Amíg mindent végignéz, végigpróbál, addig lehet ruhát hajtogatni,mosdót sikálni, stb. Mondjuk utána visszapakolni elég macerás!
2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!