Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke lenyelt...

Akinek a gyereke lenyelt valamit-pl pénz, vagy mást-az hogy vette észre h lenyelte, láttátok, ahogy beveszi a szájába?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A főnököm fia egy üveggolyót nyelt le, de ő már elmondta, h bekapta és lenyelte. Elvitték orvoshoz, beutalták uh-ra, ott látták is, kapott hashajtót, és kikakálta.
2010. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!igen emiatt kérdeztem mert van hogy nem találok valamit,és ilyenkor megfordul a fejemben hogy mivan ha lenyelte...:(nagyon parás vagyok ilyen szempontból...:(
2010. jan. 17. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
A kisfiúnk 16 hónaposan lenyelt egy GOMB elemet LR44 est, kórház, hashajtó figyelték és másnap reggel kikakilta. Azonnal bevittük szerencsére láttam amikor szétesett a játéka és lenyelte, akár nagyobb baj is lehetett volna ha nem vesszük észre kimarja a gyomrát perforál, vagy hú bele sem gondolok mi még. Szerencsére nem lett nagyobb baj, csak a sok idegeskedés , és az ijedség.
2011. márc. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!