Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a gyereke 2 évesen még...

Akinek a gyereke 2 évesen még szopott délben (úgy aludt el), az be tudta adni így bölcsibe (minicsoportba)?

Figyelt kérdés
Délben mennék végül is érte,de arra lennék kíváncsi,hogy ilyenkor cicisebb lesz egy kisgyerek vagy inkább könnyebb leszoktatni a déli ciciről?
2010. jan. 14. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem annyi lesz ott az új inger neki, hogy eszébe sem fog jutni. bár, lehet, nincs igazam.
2010. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak ne legyen éhes.
2010. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ehes, nem fog leszokni a deli cicirol, es a cicin elalvasrol. Az enyem bolcsis, 19 honapos, egesz nap ott van, es ott el tud aludni siman magatol, siras nelkul es mosolyogva is ebred. Otthon nem hajlando cici nelkul elaludni sem napkozben, sem este. Szerintem nagyon osszekoti Anyaval a cicizest, szoval ha delben hazaviszed es probalod majd elaltatni, szerintem kerni fogja a cicit, mivel te altatod.
2010. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg átszoktatni esti cicizésre, és akkor nem lesz gond a bölcsiben. bár nem tudom ezt hogy lehetne kivitelezni. Nálunk már csak este volt cici, így nem volt sehol probléma miatta.
2010. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
2 evesen miert szoptatod meg mindig?
2010. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is két évesen még szopizott! Nincs evvel semmi baj, sőt!! Én úgy hallottam, hogy a WHO szerint csak 2 és fél-3 éves kor felett nem jó szoptatni, de akkor is csak a fiuknál léphet fel probléma, mert ekkor kezd kialakulni a nemi hovatartozásuk, és a szopi már összezavarhatja öket.

Az én kisfifam is elmúlt két éves, amikor abbahagytuk a szopit, de Ő este cicizett.

2010. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!