Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tartotok praktikusabbnak...

Mit tartotok praktikusabbnak bölcsibe ruházat szempontjából? Lent.

Figyelt kérdés
Ugye most már hideg van kint, így kellene a harisnya a nadrág alá. De a bölcsiben a harisnya, és a nadrág az sok. Kisfiam utálja a harisnyát, kicsinek sem szerette, nagy kínlódás árán tudtam csak ráadni. Aztán persze elviselte, mert már rajta volt:-) Én arra gondoltam, hogy úgy fogom most már öltöztetni, hogy vékony nadrág, arra húzom a bélelt nacit, vagy egy vastagabb meleg melegítő nadrágot. A felső nacit csak lekapom róla bölcsiben és már mehet is befele.
2011. nov. 13. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Nálunk a bölcsiben amúgy pont így kérik. Alulra a benti gatya, rá egy kinti (bélelt, vagy overáll). Harisnyanadrággal nem tudnak foglalkozni a gondozónénik, mikor egyszerre ennyi gyereket kell le- és fel öltöztetni.
2011. nov. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a lányomat hasonlóképp öltöztetem, csak pamut cicanadrágot húzok rá a nadrág alá (3 éves lesz). Ha nem eszi le, a cicanadrágot többször is rá tudom adni, ellentétben a harisnyával, mivel az a lábfején is rajta van, tehát azt, akárcsak a zoknit, mindennap cserélném. Plusz a cicanadrág sokkal rugalmasabb, emiatt kényelmesebb, és kifiúkon sem annyira fura másik nadrág nélkül, mint a harisnya. Van feketében, szürkében, mindenféle színben, van mintás is, turkálóban 100-200 ft.

Amúgy a sima vékony nadrágra nem olyan könnyű egy másik nadrágot fölhúzni, mert feltűrődik a szára.

2011. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk direkt kérték, hogy ne abba vigyük a gyerkőcöt, amiben bent is lesz, hogy szokja az öltözködést. Azt hiszem, hogy pont erre gondoltak, mint amit te is írtál, hogy ne a melegítőt adjuk az overál alá. Bár én felül a body+hosszú ujjú felsőt nem cserélem le, abba megy reggel, de a nadrágot igen. Vagyis eddig térdzokni+bélelt nadrág, vagy harisnya+farmer volt, ezt ugye át kellett venni, de most, hogy már ilyen hideg van, marad a harisnya+bélelt naci.

Bent, ha mennek az udvarra, a benti melegítőre húznak mégegy melegítőt... lassan már az is hideg lesz.

Ezt a cicanadrág dolgot átgondolom, mert tényleg jobb, mint a harisnya, már csak a zokni miatt is, legalább azzal nem kéne szenvedni reggel....

2011. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!