Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen kézmosót/kézfertőtle...

Ti milyen kézmosót/kézfertőtlenítőt használtok kisgyermeketekkel?

Figyelt kérdés

Mi a DETTOL-t használjuk születése óta.

Ha hazajövünk a játszórol vagy sétából vagy a boltból az első,hogy kézmosás ezt már ő is megtanulta.

De ha a férjem hazaér a munkából,akkor neki is ez az első.

Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Kislányunk 20 hónapos.


2014. júl. 29. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10-es vagyok fertőtlenitő zselénk is van mindig itthon Brado Life gél a kórházakban is ezt használják. Nagyon jó párom pattanását egy nap alatt leszárította és igen gyakran minden kilincset ezzel törölök át..Wc ülököt is heti legaláb egyszer áttörölöm vele főleg ha sok vendég fordul meg mert sosem lehet tudni....
2014. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Mi csak az első néhány hónapban használtunk ilyet, több fajtát is, a Lidl-ben is van antibakteriális kézmosó, meg a Brado Life-ot is használtuk, de majd leszáradt a kezünk tőle.

A kocsiban van egy sprénk meg zselé, de azt meg csak akkor használtuk, amikor sokat jártunk kórházba látogatni.

2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kézfertőtlenítőt nem használunk.

Házi készítésű szappannal mosunk kezet és azzal is fürdik, mos hajat az egész család.

2014. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Off:Hogy készül az a házi készítésű szappan??
2014. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13. vagyok. Rengeteg szappankészítős recept van a neten, csak aztán az ember bírja visszafogni magát. :) Röviden: NaOH + víz/tej + zsír/olaj megadott arányú keveréke, formába öntve, egy nap után szeletelve, 4-6-x hétig érlelve. Ezerféle illóolajat, fűszert, gyógynövénykivonatot, variálást lehet belevinni.

Privátba szívesen elküldöm azokat a linkeket, amik alapján inspirálódni szoktam, meg van egy tök jó netes kalkulátor is.

2014. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
igen légyszíves ha megteszed küld el!
2014. júl. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
mi csak a purellt használjuk, az volt az egyetlen ami nem szárította ki a kis kezecskéjét
2020. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!