Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti jártok kisgyermeketekkel...

Ti jártok kisgyermeketekkel Mekibe, vagy egyéb gyorséttermekbe? Rendeltek pizzát, ilyesmit? Ha igen, milyen gyakran mentek/rendeltek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe nem nagyon, talán évente 1x. Pizzát vagy gyrost szoktunk rendelni kb 2 havonta.
2013. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

pizzát nagyon ritkán rendelünk,kb évente háromszor.én viszont szoktam néha sütni

a fiam 3,5 éves,kb 2-3 havonta eszik gyorskaját,ami sajtburger,sült krumpli vagy csirkefalatok

2013. ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Felevente egyszer-ketszer talan... Ha jovunk haza korhazbol, nagyszuloktol (ott neha eleg ehetetlen a kaja) es hogY ne korogjon a poci megallunk az elso burger kingbe vagy mekibe. Kfc-be is jartunk de amikor ket vodor csirket kuldtem vissza azert mert toll volt a panirban megundorodtam tole es ez mar tenyleg csak szemetnek minusul es inkabb nem adom a gyerekemnek.

A Fiam csak csirke falatokat eszik meg krumplit. Pizzat nem rendelunk, inkabb megsutom itthon. Mi nem szeretjuk a vastag tesztat mert az olyan mint a kenyerlangos. Az olaszos vekony pizzat szeretjuk vagy a toltottet.


Ha mekibe megyunk apa mindig kerdezi a fiatol hogy finomat fozott apa?? ;) a gyerek meg mindig mindja hogy igen, jo!

2013. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mi szoktunk mekizni úgy 2-3 havonta, egy happy meal menüt kér mindig :)

pizzát évek óta nem rendeltünk, viszont én havonta 1x legalább sütök, ha összegyűlik maradék kaja akkor pizzával "használom fel újra" (felvágottak, sajt, csülök vagy csirkehusi, savanyú, gomba...) :)

2013. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Szoktunk Mekizni, de csak krumplit szokott kérni a lányom. Ez 2-3-4 hetente van, attól függ. Mostanában, hogy jó idő van, nem megyünk egyáltalán játszóházba, és ott van egy Meki, szóval most egy darabig nem fog enni. :)

Pizzát szoktunk rendelni, kb havonta egyszer, vagy gyros tálat. De én is szoktam itthon pizzát sütni. Mondjuk újabban nem szereti a lányom a pizzát, pedig eddig imádta.

2013. ápr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 zabmester ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán igen. Főleg azért ilyen ritkán, mert őszintén szólva baromi drágának tartom, és még csak jól sem lehet lakni a mekis kajával, maximum ha többezer forintot ráköltesz, és akkor még csak egy ember evett. Amúgy szeretem, meg a gyerek is szereti, na ő mondjuk jól is lakik egy sajtburgerrel, de fél óra múlva már éhes megint. Szóval akkor mekizünk, ha épp úgy jön ki a lépés, hogy nagyon éhesek vagyunk, de sok a dolgunk, és még sokára lesz, mire hazajutunk enni. Ez azért nálunk elég ritka.

Pizzát valamivel gyakrabban rendelünk, az már jobban megéri, ezt úgy havi egyszer-kétszer szoktuk megtenni, amikor már nagyon nem tudok mit kitalálni ebédre, vagy nincs már időm főzni. De ha ráérek, akkor inkább én sütök pizzát.

2013. ápr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, mert nem engedhetjük meg magunknak. Viszont havonta egyszer sütök pizzát (a tésztát is én csinálom) és valamivel ritkábban csinálunk hamburgert is (szintén házilag bekevert húspogácsával). Esetenként szoktam még lángost is sütni ami még egészségtelen kajának számít.
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe évente kb. 3-4-szer, pizzát 2 havonta rendelünk.
2013. ápr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Szia !

Mi járunk Mekibe éves a lányom havi szinten , mivel szerencsére megtehetjük , és szeretjük is , főleg most többször megyünk majd , mert az óvoda pont útba esik , és haza felé mindig fog kapni vagy egy fagyit , vagy egy krumplit vagy egy csirkefalatot . Pizzát minden 3.hétvégén rendekünk !

2013. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
31%
Szia Kedves 9-es! Kellemes időtöltést kívánok majd a dietetikusnál, meg a diabetológusnál!
2013. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!