Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti jártok kisgyermeketekkel...

Ti jártok kisgyermeketekkel Mekibe, vagy egyéb gyorséttermekbe? Rendeltek pizzát, ilyesmit? Ha igen, milyen gyakran mentek/rendeltek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát mekibe kb évente 1 x megyünk...kerüljük rendesen...

Inkább ha sültkrumplit szeretne megcsinálom neki itthon vagy bármit ..pizzát szoktam sütni de a tésztáját is én csinálom...nem igen dijjazom a gyors kajákat...

Sok salátát csirkét gyümit eszünk az többet ér..

nagyon ritkán bünözünk....

2013. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A pizzát én csinálok, heti szinten esszük, van hogy hetente kétszer.


Mekibe és Burgerbe járunk, de csak amikor nem megoldható másképp, pl. múltkor hazafelé 3 órás autózáskor mást nem találtam nyitva. Van hogy sokáig nem megyünk, egyszer viszont külföldön a helyi ételeket nem ették, akkor egy hét alatt többet voltunk ilyen helyen mint máskor egy év alatt. De ott csak az éhhalál és eközött választhattak.

2013. ápr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1-2 havonta veszek a két és fél évesemnek egy kis sültkrumplit kb. péksüti helyett, de nem is tudja, hogy onnan van. Őszintén szólva félnék, ha kitudódna, mert állandóan elmegyünk előtte :) Más mekis kaját nagyon ritkán, leginkább csak külföldi kiránduláson eszünk, mert van, hogy olcsóbb az étteremekhez viszonyítva.

Rendelni is 1-2 havonta szoktunk, időhiányból vagy lustaságból kifolyólag, de általában nem pizzát, inkább húst+köretet vagy salátát. Ehhez van bevált helyünk, ami szinte ugyanott van árban, mintha én főznék és még mosogatni sem nagyon kell :)

2013. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

4,5 és 3 évesek a gyerekek.

Pizzát elvétve rendelünk, én viszont rendszeresen sütök itthon (kb 2 hetente), azt szeretjük nagyon.

Gyorsétterembe nem járunk, mert őszintén szólva nagyon drága nekünk, ha valamit megkívánunk, inkább megcsinálom itthon... a szalmakrumplit nagyon szeretjük, de gyros-t, hamburgert is szoktam csinálni. Viszont a környékünkön van egy nagyon jó lángosos, oda kb kéthetente eltévedünk, direkt úgy tervezzük a kirándulást, hogy ott "uzsiznak". Illetve nyáron amikor utazgatunk ide-oda olyankor általában valami kifőzdében vagy büfében eszünk meleg ebédet, a fiam pl másfél éves volt mikor a Mátrában sült csülköt kóstolt ,azt azóta is emlegeti :XD

2013. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mekibe elég ritkán megyünk, évente kb 3-4 szer olyankor happy mealt kér, bár a burgert nem szereti, inkább a krumpli és a játék a lényeg neki. és végül is már ehhez is van rudi, meg kubu szóval azért ez nem olyan vészes. A pizzát szeretjük, az havonta van. Sőt néha még én is sütök. Egyéb gyorskaja, rendelés nincs, főzök.
2013. ápr. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

9.vagyok !

Te már csak tudod , hogy a lányom amit megeszik azt lemozogja ! Heti 3x jár táncra , 2x tornára 1 óra mind kettő, és itthon is van trambulin , és mindennap ovi után megyünk a játszótére is ! Szóval ilyen helyekre nekünk nem kell járni ,attól hogy ilyet eszünk az még nem azt jelenti ,hogy nem mozogjuk le stb... A lányom 3 éves és 13,5 kg és 1 m ! Én most szültem 6 hete és 70 kg mentem szülni ma 58 kg vagyok ! És én is ugyan úgy eszek mint ők ! De mégis keményen edzek a céljaim elérésért !

2013. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, dietetikushoz nem a dagadtak járnak. egészséges étkezés-mond valamit?
2015. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!