Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok mesét nézni a...

Szoktatok mesét nézni a kisgyermeketekkel a számítógépen?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

nem


a nagyobb gyerekkel sem, illetve ő egymaga meg pláne nem

2012. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Szokott. Mickey Mouse a kedvenc.

Telefonom lenyúlja, YouTube, kikeresi magának, és nézi!

2,5 éves.

Laptopon is szokta nézni, egérrel rámegy, kattint és megy is!

2012. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
YouTube-n látható gyermekmesét? Szerintetek káros? Van aki nem szereti,ha a gyereke ott látja a néhány perces mesét.Miért?
2012. aug. 24. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne káros? Ugyanaz, mintha tévén nézné. Persze határt kell neki szabni, ne ez legyen a program egész nap, de mértékkel nem káros egyáltalán. Sőt, jobb, mint a mesecsatorna, mert itt az megy, amit én beállítok.

Nálunk a Thomas és a Kicsi piros traktor a nagy kedvencek.

2012. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 alaszka ***** válasza:
55%
Enyém 3 éves kora óta néz kb. laptopon mesét, mesecsatornákat lemondtam a szolgáltatónál, mert tele volt idióta mesékkel. Itt legalább tudom cenzúrázni mit néz, csak be kell írnom neki a kedvenceit, és ő utána már magának kattingatja a következő részeket. Már 4 és fél éves, de nem ül egész nap a számítógép előtt. Főzős játékkal is engedem játszani, mikor már nagyon unja magát, és nekem meg dolgom van.
2012. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, youtube-on kedvencek közé teszem, amit szeret, kikeresi és nézi. Ipad-em van, azon nézzük. Vannak a gépen kirakók, szinező, memory, angry birds:), ezekkel játszunk együtt, mostmár egyedül is.3,5 éves. Megvan, hogy mikor engedem, időkorlát van, az unokatesók függők, nincsenek korlátozva sajnos. Ő még egyenlőre elfogadja, mikor mondom, hogy lejárt az idő, megyünk ki a kertbe, vagy sétálni, biciklizni. Vigyázni kell, hamar függők tőle.
2012. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de mértékkel. Naponta max. fél órát nézhet, utána elcsábítom a számítógép elől. Mértékkel szerintem sem káros. Ő érdekes módon Trotro-t a csacsit szereti nézni és francia nyelven. :) Nem, nem tud még franciául, de néha már azt várom, mikor szólal meg. Nem tudom miért, de ez a kedvence. Viszont mindig ránézek bármit csinálok közben, hogy az megy-e el nem kattinthat másra, csak olyanra, amit ismerünk. 4 éves kislány anyukája.
2012. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amit nem írtam,hogy a kis csemetém szereti a gyermekdalokat:Micimackó, Paff a bűvös sárkány, Nagy horgász, Csicsitől a Nyuszitánc. Ha ezeket vagy hasonlót szeret,akkor én szerintem nincs ebben semmi rossz.Szerintetek? Ettől lehet szg.függő?
2012. aug. 25. 13:36
 9/9 alaszka ***** válasza:
Dehogy! A függőség nem ettől alakul ki. Az olyan gyerekeknél inkább, akikkel nem foglakozik senki, nincs más dolog, ami lekösse őket, és akik tényleg órákat töltenek ott. Másrészt szerintem ez fiúknál veszélyesebb, mert ők kipróbálják a fiús harcos játékokat, és azzal tényleg csínján kell bánni.
2012. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!