Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen kézmosót/kézfertőtle...

Ti milyen kézmosót/kézfertőtlenítőt használtok kisgyermeketekkel?

Figyelt kérdés

Mi a DETTOL-t használjuk születése óta.

Ha hazajövünk a játszórol vagy sétából vagy a boltból az első,hogy kézmosás ezt már ő is megtanulta.

De ha a férjem hazaér a munkából,akkor neki is ez az első.

Nagyon meg vagyok elégedve vele.

Kislányunk 20 hónapos.


2014. júl. 29. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi is azt. Az érintés nélküli adagolóval. A nagy kimondottan élvezte mikor elkezdtük használni, ma már teljesen megszokta. Illetve a pelenkázó mellett van bekészítve egy kicsi rossmannos vagy dmes víz nélkül használható zselé. Ilyen van a kocaiban is.
2014. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
* kocsiban
2014. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen,olyan kézfertőtlenítő zselé nekünk is van.

Egy a kocsiban,egy pedig mindig van nálam a táskámban. :)

2014. júl. 29. 13:11
 4/17 anonim ***** válasza:

Sima dm-es vagy bármilyen folyékony szappan, semmi baj nincs velük. VOlt már hogy ilyen fertőtlenítőset vettem, de semmi különbséget nem láttam. Tehát ugyanúgy nem lett beteg a sima szappanos kézmosás után, ahogy a fertőtlenítős után sem.

Ha meg betegek lettek, az nem a szappan hibája (Hanem a közösségi életé)

Ahogy hazajövünk, nekünk is mindig a kézmosás az első,

"lemossuk az út porát", nem csak játszótérről haza, hanem bárhonnan ha hazaérünk, vagy ha bárhova megérkezünk mondjuk vendégségbe, első a kézmosás.

Próbálom erre szoktatni a hozzánk érkező vendégeket is, sajnos nem mindenkinek természetes a kézmosás. Egy jó bkv járat összefogdosása után nekem evidens lenne a kézmosás, sajnos nincs mindenki így ezzel.

2014. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sima folyékony szappant
2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26 hónapos a fiam, folyékony szappant használunk. Szerintem teljesen felesleges a fertőtlenítő.
2014. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"sima mezei" folyékony szappan.
2014. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Éppen amilyen szappant veszünk, olyat. Ha a kezemet akarnám fertőtleníteni, előbb a használati tárgyakkal és a kilincsekkel kéne kezdenem, a kezem maradna a legvégére.
2014. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az épp akciós folyékony szappant. Kifejezetten károsak az ún. antibakteriális/fertőtlenítős szappanok egy átlagos családban, ne dőljetek be a reklámoknak! Ezenkívűl van nekünk is vízt nem igénylő kézmosógélünk, vízelzárás esetére.
2014. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dettolt érintés nélküli készülékünk van és ha kifogy az eredeti töltő van amikor gyárit veszek bele de sokszor inkább feltöltöm az üres dobozt sima mezei folyékony szappannal.. kicsit sporolok így vele... :) :)
2014. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!