Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kislányom állandóan...

15 hónapos kislányom állandóan leveszi a zokniát! Hogy tudnám leszoktatni róla? Ötletek?

Figyelt kérdés
Harsisnyát is próbáltam, de azt is letépi, tutyi sem jöhet számításba, utálja. Csak mezitláb menne egész nap! Meleg van a lakásban,. de azért félek felfázik!
2010. jan. 7. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
szia.az én fiam egy darabig ugyanezt csinálta.én is probáltam sok minendt,de semmi nem jött be.végul is magátol elhagyta a szokást.
2010. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 hósan enyém is csinálta. Most 19 hós és abbahagyta egyideje magától.
2010. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha az zavarja, hogy van valami a lábán akkor nehezen fogod tudni leszoktatni. Majd elhagyja magától. Az enyém is mindent levesz, mondjuk ő legalább a zoknit fennhagyja.
2010. jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam két éves és dettó ugyan ez van. Ő tötölésnek hívja (szöszölés), hogy ez az indok, amiért LE KELL venni a zokinit, hogy a (nem létező) szöszöket kiszedje a lábujjai közül :-) persze ezzel végez 10 mp alatt, de a zoknit az istenért sem akarja felvenni. Sokat megy a harc nálunk is, mert azért félek, hogy felfázik. Hát, reméljük elhagyja.
2010. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!