Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos kisfiam odavan a...

15 hónapos kisfiam odavan a Bogyó és Babócáért. Szerintetek mennyit engedjem mesét nézni?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon aktív kisfiú, rengeteget vagyunk a szabadban a játszón, sokat sétálunk, itthon is pörög, meg sem áll Viszont napi 1-2x kéri, hogy kapcsoljam be a Bogyó és Babócát. Tudom, hogy azt kéri, mert akkor leül a tv elé, és elmélyülten nézi. Más műsor nem érdekli. Leginkább akkor szoktam hagyni nézni a meséjét, amikor főzök vagy takarítok. Ez egyszerre kb. fél óra szokott lenni. Nem akarom a tv elé szoktatni, de ezt a mesét én is igényesebbnek érzem. Mit gondoltok?
2014. jún. 20. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőven elég ha napi három B+B-t megnéz tévében. Az mondjuk kb fél óra, ahogy írod, ennyi elég neked is.
2014. jún. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg csak 1-2-t engedj neki megnézni, de ha nagyon odavan érte, akkor könyvben is megveheted és inkább olvasd neki. Amúgy magával a mesével nincs probléma, de többet ne hagyd még, hogy nézze, mert szerintem kicsi hozzá.
2014. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 éves a kislányom ő is nagyon szereti, van hogy mind a 13 részt képes végnézni, nekünk egyben van meg, amíg takarítok, ha főcím van, akkor kijön megnézi épp mit csinálok. De ezt nem minden nap persze. Szerintem is jó kis mese, az ő életkorukhoz való, nincs benne semmi ártalmad, mért ne nézhetné?

2014. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!