Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Létezik, hogy a bárányhim...

SOS! Létezik, hogy a bárányhimlő csak 2 pöttyel kezdődik? Nem tudom, engedjem-e oviba menni!

Figyelt kérdés
Este már volt a hátán egy kis pötty, sárgás középpel, meg egy nagyon pici a hasán. Most a hátán lévő nagyobb és rendesen sárgás a közepe, a hasán lévő k ugyanakkora. Nem tudom, hogy engedjem-e oviba menni...
2013. febr. 15. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon bárányhimlő gyanú, semmi esetre se vinném óvodába. Felhívnám az orvost, hogy a rendelőbe bemehetünk-e,vagy kijön megnézni a gyereket. Figyelni kell belázasodik-e?
2013. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom a választ a kérdésedre, mert nálunk a gyerkőcök még nem voltak bárányhimlősek (oltásuk van), de az ismeretségi körömben volt olyan, akinél atipikus volt a bárányhimlő, kevés kiütéssel, és csak orvos tudta megállapítani. Ha nagyon izgulsz, mutasd meg inkább orvosnak. :o))))
2013. febr. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 15. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egy kiütéssel kezdődött, másnap jött még pár, utána a többi meg a láz. Ha a közepe hólyagos, akkor szinte biztosan bárányhimlő. De ha nem az, akkor se vidd oviba.
2013. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nálunk sem volt túl sok kiütés, de ha az, akkor nagyon jó rá a pox Clin hab. Gyulladás és viszketés csökkentő. Élvezték a csajok, nem is maradt pötty-hely (heg).
2013. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!